„Slídění u našeho domu je prostě hyenismus“: Vratislav Mynář ostře kritizoval moderátorku ČT. Nora Fridrichová na to dala jasnou odpověď

Prezidentův kancléř Vratislav Mynář ostře kritizoval moderátorku Noru Fridrichovou, která moderuje pořad 168 hodin. Mluvil o slídění kolem svého domu. Píše o tom server Super.cz.

Jde o události, které se odehrály v období, kdy byla hlava státu Miloš Zeman v nemocnici. Kancelář prezidenta tehdy jeho zdravotní stav nijak zvlášť nekomentovala.

Vratislav Mynář / Zdroj: youtube.com

Vedoucí Kanceláře prezidenta poté musel policistům podat vysvětlení, protože šlo o podezření ze zdržování hospitalizace. Teď si ale Vratislav Mynář stěžoval na to, co se dělo v médiích.

Uvedl pro iDNES.cz, že se bál především o svou rodinu. Podle něj jeho děti jeden týden ani nechodily do školy. Kolem jeho domu bylo v té době neustále mnoho novinářů.

Nora Fridrichová / Zdroj: youtube.com

Upozornil na moderátorku Noru Fridrichovou z České televize. Podle jeho slov byla u jeho domu nejčastěji právě tato moderátorka a prý viděl, jak ukazovala, že reportéři by měli udělat záběry do jejich kuchyně.

Nora Fridrichová pro Super.cz odpověděla, že vedoucí Kanceláře prezidenta o tom mluví jako nějaký paranoik. Vysvětlila, že ani neví, kde je kuchyň v jeho domě, a zajímala se o jiné, konkrétně chtěla vědět, proč prý lže o zdraví hlavy státu.

Vratislav Mynář / Zdroj: youtube.com

Prezidentův kancléř označil moderátorku za parodii na novinářku a připomněl, že se kdysi účastnila show StarDance a kterou opustila jako první.

„Slídění u našeho domu je prostě hyenismus. Myslím, že tu hysterii zapříčinila právě média,“ řekl pro iDNES.cz Vratislav Mynář.

Nora Fridrichová / Zdroj: youtube.com

Nora Fridrichová si myslí, že prezidentův kancléř o ní pronesl několik osobních nepříjemných výroků. Ale může jen říct, že by možná měl s někým o tomto tématu promluvit, aby se mu pak trochu ulevilo.

PSALI JSME: “CPU DO SEBE ANTIBIOTIKA A UŽ TO TRVÁ DÉLE NEŽ MĚSÍC”: JAKOU CHYBU UDĚLALA MARTA KUBIŠOVÁ, ŽE PO TŘETÍ DÁVCE VAKCÍNY JI SKOLILA PODIVNÁ NEMOC

PŘIPOMÍNÁME: HANA GREGOROVÁ PŘEKVAPILA SVÝMI NOVÝMI FOTKAMI: NOVÝ ÚČES PODLE FANOUŠKŮ JÍ VŮBEC NESLUŠÍ

Share