Sedmdesátiletá žena žije na plné pecky a sní o sňatku s mladým mužem

Ukazuje se, že odchod do důchodu vůbec neznamená, že se musíte vzdát všech životních radostí. Dnešní náš článek vypráví o důchodkyni, která si žije na plné pecky. Je to velmi aktivní a veselá žena.

Elena / Zdroj: topfakty.com

Po smrti manžela a odchodu do důchodu se žena rozhodla, že je čas něco změnit ve svém životě. Celé své mládí prožila v dusné kanceláři a vlastně ani neměla na co si vzpomenout na sklonu let.

Dnes z její tváře nikdy nezmizí úsměv a myšlenky na stáří a správné chování žen jejího věku a postavení od sebe žene co nejdále.

Elena / Zdroj: topfakty.com

Většina lidí nemůže hned správně říct, kolik je jí let.

Její hlavní příjem je malý důchod, takže jídlo, kosmetiku a oblečení si kupuje v obchodech se slevou.

Elena / Zdroj: topfakty.com

Bohužel, její vrstevnici nesdílejí podobný životní styl a raději sedí ve čtyřech stěnách, čekají na nevyhnutelný konec. A ona to nechce, proto nemá žádné blízké přátele svého věku.

Elena / Zdroj: topfakty.com

Ale nejzajímavější je, že v plánech Eleny je dobýt srdce mladého muže, který bude zcela přijímat její životní styl. Nazvat ženu babičkou nebo důchodkyní, prostě není možné. Na svůj věk vypadá naprosto úžasně.

A nám nezbývá než snít, že v jejím věku budeme stejně aktivní a veselí. Konečně, naše redakce jí chce popřát silné zdraví a ještě dlouhé roky tak aktivního života.

Elena / Zdroj: topfakty.com

PSALI JSME: UNAVENÁ ŽENA SE NÁHODOU DOSTALA DO RUKOU ZKUŠENÉHO STYLISTY: KDYŽ ALE MUŽ UVIDĚL PROMĚNĚNOU MANŽELKU, VYDĚSIL SE

PŘIPOMÍNÁME: LIDÉ JÍ PŘEZDÍVAJÍ LOCIKA: ŽENA, KTERÁ SI DESET LET NESTŘÍHALA VLASY, MÁ DNES VLASY DLOUHÉ PO KOLENA

Share