“S Lilianne to byl můj třetí a opravdu poslední porod”: Ornella Koktová ukázala fanouškům svou dcerku a prozradila, co zažila po porodu

28letá modelka Ornella Koktová 14. dubna na svět přivedla svého třetího potomka. Pro svého manžela Josefa Koktu porodila dcerku, která od svých šťastných rodičů dostala jméno Lillianne.

Ornella porodila už třetí dítě císařským řezem, kvůli čemuž se moc dobře necítí. Na svém Instagramu ukázala svou krásnou dcerku a také popsala, jak proběhl porod.

Ornella Koktová se svým manželem a dcerou/Zdroj: instagram.com

“S Lillianne to byl můj třetí a opravdu poslední porod císařským řezem,” napsala modelka. Podle jejich slov, porod císařským řezem jí vyšel na první pokus, a žádný problém během něho neměla.

Ornella také dodala, že se v porodnici cítila moc dobře, protože o ní se staralo velké množství sestřiček, které jí dávaly silné léky proti bolesti. Porod proběhl velmi dobře, ale za den se stav Ornelly hodně zhoršil.

Ornella Koktová/Zdroj: instagram.com

Podle jejich slov, sestřičky se snažili jí posadit a také postavit, ale spadl jí tlak, měla záblesky před očima a také zblednutí. Ornella také prozradila, že moc silně ji bolelo břicho a cítila se jako velmi stará babička.

Koktová po porodu zažila silné bolesti, ale je dnes velmi šťastná, protože porodila svou první dcerku Lillianne, kterou se mladá maminka pyšní. “Za ten mimi poklad to vždycky stojí,” napsala o své dcerce modelka.

Ornella Koktová se svou dcerou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: ORNELLA KOKTOVÁ SE STALA TROJNÁSOBNOU MAMINKOU: HOLČIČKA DOSTALA NEOBVYKLÉ JMÉNO

PŘIPOMINAME: MONIKA BINIAS OKOMENTOVALA NAROZENÍ VNUČKY: CO POPŘÁLA SVÉ DCEŘI ORNELLE KOKTOVÉ

Share