Robert Hossein: Jak dnes žiji a vypadají synové slavného herce

Půvabná Marina Vlady a herec Robert Hossein se potkali na place. Tehdy oni byli mladí, oba emigranti z Ruska. Velmi brzy se zamilovali. Jakmile nevěsta oslavila 17 narozeniny, pár se rozhodl vzít.

Marina Vlady a Robert Hossein / Zdroj: lime.energy

V manželství se páru narodili dva synové. Rodiče dali klukům ruská jména: staršího pojmenovali Igor a mladšího syna Petr.

Marina Vlady a Robert Hossein / Zdroj: lime.energy

Pravda, manželství vydrželo jen čtyři roky. Manželé se rozvedli kvůli tomu, že se Marina Vlady zamilovala do mladého pilota. Za něj se provdala a porodila dalšího syna.

Robert Hossein / Zdroj: lime.energy

A pro Roberta Hosseina začal vzestup kariéry. Herec ztvárnil kultovní role a stal se jedním z nejznámějších francouzských herců. Navíc potkal svou pravou lásku, se kterou byl šťastný. Synové Vlady a Hosseina odmítli jít ve stopách rodičů.

Starší syn Igor / Zdroj: lime.energy

Mladší syn Petr / Zdroj: lime.energy

Starší syn se dlouho nemohl rozhodnout čím by se chtěl zabývat, byl závislý na zakázaných látkách. Pak se stala nehoda: Igora srazilo auto. On dlouho ležel v kómatu a poté dost dlouho se zotavoval. Nyní muž rád maluje. A mladší bratr se stal muzikantem. Synové páru zdědili po rodičích spoutu dobrých vlastností, ale ne vzhled.

Robert Hossein / Zdroj: lime.energy

PSALI JSME: TAŤÁNA GREGOR BRZOBOHATÁ PROMLUVILA O DÍTĚTI: „SAMA UŽ VÍM, ŽE TEN SPRÁVNÝ MOMENT A ČAS NA DĚTI“

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA NAŠLA VYŘAZENÝ AUTOBUS: ZA 6 MĚSÍCŮ HO PROMĚNILA V DŮM SNŮ

Share