Pták na videu mluví jako člověk a majitelka se červená studem: co prozradil mazlíček

Pták se naučil mluvit a na videu řekl všechna tajemství majitelky. Nyní obyvatelé vědí, jak žena nejčastěji nazývá domácího mazlíčka, a je jim líto ptáka. Sotva by někdo chtěl slyšet taková slova určená sobě samému.

Pták/Zdroj: medialeaks.ru

Tiktokerka s přezdívkou kamijsulli999 16. dubna zveřejnila video, kde ukázala, jak dobře a jasně její pták umí mluvit. Žena však nevzala v úvahu skutečnost, že pták mohl říct příliš mnoho. Na první pohled zcela nevinný pozdrav ptáka odhalil, jak se majitelka ve skutečnosti chová ke svému mazlíčku.

Video začíná tím, že ptáček sedí na stole a pozdravuje diváky a poté se ptá, jak se mají. Pták napodobuje lidskou řeč s téměř dokonalou přesností. Dokonce zvládne zapískat a jasně kopíruje majitelku, když ta k sobě přivolá svého mazlíčka. Pozornost komentátorů však nepřitahovala úžasná dovednost ptáka, ale způsob, jakým se prezentoval publiku.

„Jmenuji se Nuggets a jsem velké tlusté kuře,“ říká pták.

Uživatele okamžitě začali přemýšlet, kdo naučil pernatého ptáka takhle říkat. Na tuto otázku mají pouze jednu odpověď a může hodně říct o povaze majitelky.

Je však příliš brzy volat zachráncům zvířat. Později je jasné, že pták také dostává komplimenty: začal si říkat, že je krásný.

Po zhlédnutí videa s talentovaným ptákem se uživatele rozhodli, že potřebují více takových video.

„Poslouchejte… Nuggets potřebuje vlastní účet.“

PSALI JSME: DOJEMNÁ VĚRNOST LABUTÍ: TENTO PTÁK PO DOBU 37 LET NEOPOUŠTÍ MUŽE, KTERÝ HO ZACHRÁNIL

PŘIPOMÍNÁME: MEZI JELENY NA OBRÁZKU SE SCHOVAL PTÁK: JEN MÁLOKOMU SE ALE PODAŘÍ HO OVŠEM NAJÍT

Share