Proč byste si neměli kupovat dům před tím, že se na něj podíváte pouze na fotografii. Pár to zjistil, když se v domě objevili Schrödingerové podkroví

Mladý pár tak strašně chtěl koupit nový dům, že se vzdali nejdůležitějšího pravidla – prohlídky nemovitostí před nákupem. Milenci si chybu uvědomili, když našli Schrödingerové podkroví, ale bylo příliš pozdě. A jakmile zjistili, jak se do něj dostat, otázek bylo ještě více.

Dívka/Zdroj: medialeaks.ru

Tiktokerša sissyhankshaw zveřejnila na blogu video o svém novém domově, který ona a její přítel koupili bez návštěvy. Ukázalo se, že dvoupatrová budova s ​​podkrovím byla další hádankou. Opravdu, na malé prohlídce místnosti všechno vypadá docela pohodlně.

Při představení bytu blogerka uvedla, že pár hledal dům asi dva měsíce, a rozhodl se pouze na základě osmi fotografií. V komentářích k videu dívka napsala, že byla velmi potěšena opravami provedenými předchozími nájemci, které se také staly argumentem ve prospěch nákupu.

Ale když se dívka a její přítel přestěhovali, objevili zvláštnost, která je překvapila. Tiktokerša sdílela tuto nuanci s publikem: ve videu ukazuje, že v domě je podkroví, ale zdá se, že tam nic není. Z venku můžete vidět, že tato část budovy existuje. Ani jeden pokoj však nemá dveře na stropě, aby se dostat nahoru.

Hlavní tajemství bylo ukryto v šatně – právě tam bylo objeveno, co by vedlo nájemníky do podkroví. Ve zdi byla malá díra, do které se mohli dostat jen trpaslíci. To byl průchod do podkroví – jediný pro celý dům.

Když přítel demontoval část zdi, bloggerka ukázala, co se skrylo za malými dveřmi: prostorné, světlé podkroví s okny.

“Může se tam skrývat démonický pronásledovatel. Ale dům je stále velmi pěkný.  Něco jste získali, ale něco jste ztratili, ha-ha.”

A sama blogerka přiznává, že neví, jak takový prostor využít, protože nekupovali tak velký dům.

PSALI JSME: KOLIK PATER MÁ TENTO DŮM: PŘI POHLEDU NA BUDOVU VĚTŠINA LIDÍ DÁVÁ ŠPATNOU ODPOVĚĎ

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ KOUPIL DŮM, KTERÝ BYL OD 60. LET 20. STOLETÍ ÚPLNĚ OPUŠTĚNÝ: UVNITŘ SKRÝVAL HISTORICKÝ POKLAD A KUCHYŇ OHROMUJE SVÝM VZHLEDEM

Share