“Pojmenovali ji s takovou láskou”: Karolína Kurková prozradila jméno a pohlaví svého budoucího miminka

37letá modelka Karolina Kurková před pár dny měla se svými kamarádkami party, která se nazývá baby shower. Přesně na téhle party modelka prozradila, koho porodí a jaké jméno dostane její budoucí miminko.

Karolína Kurková/Zdroj: instagram.com

28.února měla narozeniny, za pár dnů baby shower. Na květinové stěně bylo napsáno Luna Grace, kvůli tomu všichni pochopili, že jsou to jména její budoucího dítěte a modelka porodí holku.

Karolina se na porod svého budoucího miminka moc těší, protože bude to první holka v její rodině. Modelka také řekla, že její budoucí dcerka dostala velmi zvláštní jméno, protože pochází od jejich bratrů.

Karolína Kurková/Zdroj: instagram.com

“Pojmenovali ji s takovou láskou,” napsala Karolina na svém Instagramu. Baby shower se modelce moc líbil, a kvůli tomu pod videím poděkovala všem, kdo se baby showeru zúčastnil.

PSALI JSME: „SNAŽÍM SE DĚLAT VŠECHNO, CO MI TĚLO DOVOLÍ“: GABRIELA SOUKALOVÁ SE POCHLUBILA TĚHOTENSKÝM BŘÍŠKEM A PROZRADILA, KOLIK KILO UŽ PŘIBRALA

PŘIPOMINAME: ORNELLA KOKTOVÁ KVŮLI TĚHOTENSTVÍ TRÁVÍ KAŽDÝ DEN V POSTELI: CO BÝVALÁ MODELKA ZAKÁZALA SVÉMU SYNOVI QUENTINOVI

Share