Pes bez domova nosí s sebou misku v naději, že ho někdo nakrmí

Představte si, jaké by to bylo, kdybyste nevěděli, kde dostanete příští oběd. Pro mnoho obyvatel Země je to dnes krutá realita. To platí nejen pro lidi, ale také pro naše menší kamarády. Toulavé kočky a psi, často nejsou schopni najít potravu několik dní nebo dokonce týdnů.

Pes/Zdroj: apost.com

Jeden pes přišel s velmi neobvyklým způsobem, jak najít jídlo. Společnost World Animal Awareness Society nedávno našla tohoto úžasného psa, který hledal jídlo.

Toto štěně se rozhodlo nosit s sebou misku od dveří ke dveřím. Když potkal osobu, zastavil se, položil ji na zem a začal kňučet a žádat o jídlo. V drsných podmínkách na ulici může přežít jen díky laskavosti těch, kterých potká.

Pes/Zdroj: apost.com

Společnost World Animal Awareness Society poskytuje těmto psům potřebnou pomoc.

Pes/Zdroj: apost.com

Mnoho lidí se ptá, co můžeme pro tato zvířata udělat. Můžete začít z maličkosti – například zkuste říct ostatním lidem o tomto videu vytvořeném společností World Animal Awareness Society.

Pokud vás tohle video donutilo přemýšlet a udělat něco, aby bylo méně psů na tomto světě nuceno trpět hladem, pak o to nezapomeňte podělit se svými přáteli a rodinou – možná také něco udělají. Pouze my můžeme těmto zvířatům pomoct a zachránit je před zbytečnou bolestí a utrpením.

PSALI JSME: NEJBOHATŠÍ PES NA SVĚTĚ ZDĚDIL 80 MILIONŮ DOLARŮ A PORUČNÍKY MU KOUPILI DŮM V MIAMI

PŘIPOMÍNÁME: MAJITELKA UKÁZALA, JAK SE NA NI PES DÍVAL, A PŘEKVAPILA LIDI. KONECKONCŮ JSOU SI JISTI, ŽE TAKOVÝ VZHLED MŮŽE MÍT JEN ČLOVĚK A UVNITŘ PSA JE ZAMČENÁ OSOBA

Share