“Páry, kterým se to poštěstilo, měly by napsat manuál, jak na to”: Iveta Toušlová odtajnila část svého soukromí

52letá Iveta Toušlová je jednou z nejznámějších moderátorek v České republice, která je velmi úspěšná. Ve svém životě má jeden problém, a jsou to vztahy s muži.

Iveta Toušlová/Zdroj: youtube.com

Nedávno se veřejně rozešla s Jiřím Janečkem, a po rozchodu o svém soukromí moc často nesděluje. Ve dnešní době portálu Vlasta promluvila, jak žije se svým současným partnerem.

Moderátorka by moc chtěla porodit dítě, ale kvůli jejímu věku se to vůbec nedaří. Ivetu to, že neporodila dítě během svého života moc mrzí. O tom, jak se jmenuje partner známé moderátorky nikdo neví, protože Iveta si ho nechává pro sebe.

Iveta Toušlová/Zdroj: youtube.com

Moderátorka nikdy nebyla vdaná, ale prozradila, že svatbu moc přeje a doufá, že se vdá za svého současného partnera. “Je skvěle mít parťáka, oporu, být na život a jeho radosti i starosti dva,” řekla Toušlová.

Kvůli problémům s láskou moderátorka moc obdivuje páry, které jsou šťastné i po první svatbě. “Páry, kterým se to poštěstilo, spočítat na prstech jedné ruky, a měly by napsat manuál, jak na to,” uvedla Iveta.

Iveta Toušlová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „TOHLE BYLO, JAKO BY VÁM PO ZÁDECH PŘEBĚHL KŮŇ“: MODERÁTOR REY KORANTENG PROZRADIL, ŽE CHYTIL BRITSKOU MUTACI COVIDU

PŘIPOMINAME: KATEŘINA ŘÍHOVÁ PORODILA SVÉ PRVNÍ DÍTĚ: JAKÉ JMÉNO DOSTALA DCERKA ZNÁMÉ MODERÁTORKY

Share