Tento neobvyklý pár vede podivný životní styl a má zajímavý hodnotový systém: Děti nechodí do školy ani k doktorům

Někteří lidé potřebují pomoc státu, aby se postavili na nohy a zajistili svou rodinu, zatímco se snaží najít způsob, jak vydělat peníze. A jsou i tací, kteří si myslí, že stát by je měl zabezpečit. Adele a Matt Allenovi jsou přesně takoví lidé.

Rodina Allen / Zdroj: YouTube

Tento neobvyklý pár vede podivný životní styl a má zajímavý hodnotový systém, který jim umožňuje předpokládat, že mají nárok na peníze daňových poplatníků, stejně jako na třípokojový statní dům.

Nezdá se, že Matt se chystá najít práci a zajistit svou rodinu, protože on tvrdí, že „nemá absolutně žádný záměr provádět 45-50 hodin týdně v práci“ a vysvětluje, že to neprospěje jeho „spirituální náladě“.

Rodina Allen / Zdroj: YouTube

Navzdory jejich volbám, aby získali výhody od státu, Allenové tvrdí, že žijí bez pohodlí a snaží se vést skromný životní styl. Oni také věří ve správnost výchovy dětí, kdy za dětmi zůstává poslední slovo v mnoha věcech, například, v této rodině právě děti rozhodují, kdy budou spát, nebo zda budou vůbec dnes čistit zuby.

Děti nechodí do školy, protože Matt má pocit, že se příliš podobá vězení. Škola není jediná věc, kterou děti v životě nemají. Nechodí ani k doktorům: rodina nevěří v tradiční medicínu, protože Adele je přesvědčena, že mateřské mléko je nejlepší lék na většinu nemocí.

Takový život zahrnuje získání určité výhody od státu, ale Matt je přesvědčen, že se naopak ušetří peníze daňových poplatníků, protože vedou velmi skromný životní styl. Dodává také, že jejich volba rodit své děti doma ušetřila peníze státu.

PSALI JSME: ŽÁDNÉ ÚČTY, ŽÁDNÁ HYPOTÉKA, ŽÁDNÝ SUPERMARKET: RODINA ŽIJE V PŘEDZVĚSTI KONCE SVĚTA

PŘIPOMÍNÁME: MILIONÁŘI PŘES NOC: JAK DNES ŽIJE RODINA, KTERÁ PŘED 15 LETY VYHRÁLA MILIONY V LOTERII

Share