Nejvíce nepřístupná žena podle znamení zvěrokruhu: Kdopak to je

Dnes budeme mluvit o ženách, které není tak snadné zaujmout.

Muži potřebují vynaložit značné úsilí, aby získali tyto znamení zvěrokruhu.

5 místo – Váhy

Zdroj: poshepky.com

Toto znamení zvěrokruhu má samostatný světonázor, váhy jsou zcela nezávislé na obecných stereotypech. Chcete-li je zaujmout – musíte být držitelem mimořádných vlastností a mít nezávislý charakter.

Váhy je těžké získat, pokud nemáte základní arzenál vlastností, které zahrnují vysokoškolské vzdělání, výchovu, touhu po krásné… Pokud jsou všechny tyto vlastnosti doplněny také dobrým a dobře udržovaným vzhledem, pak máte všechny šance.

Na získání této ženy je však potřeba hodně času.

4. místo – Blíženci

Zdroj: poshepky.com

Nečekaný obrat! Zpočátku se může zdát, že je to frivolní povaha, takže se mnozí diví, že se Blíženci téměř dostala do trojice vůdců. Ve skutečnosti získat ženu-Blížence není tak snadné, jak se zdá na první pohled. Určitě by mělo jim být s partnerem zajímavě.

Pokud máte velkou výmluvnost, cynismus a černý humor, pak se ještě zamyslí. Možná jsi blázen. Pokud ne, pokud jsi normální – nemáš šanci.

3 místo – Vodnář

Zdroj: poshepky.com

Bronzovou medaili získal Vodnář. Ochotně s vámi půjdou do kina, kavárny, restaurace, projdou se za klikou. Zbožňují hloupé dárky, květiny a veselé ptákoviny. Bude naprosto upřímná a s potěšením trávit čas. Ale se stejnou upřímností nechce s tebou do postele.

Svobodní zůstanou velmi dlouho, dokud se pro ně nenajde „ideální“ kandidát. Ale když vstoupí do vztahu, takové ženy jsou schopny „vyčerpat nervy“ partnera, dokud se nepřesvědčí, že je to přesně ten člověk, kterého hledá.

2 místo – Kozoroh

Zdroj: poshepky.com

Kozorožci nemají rádi pomíjivé romány, na každého svého vyvoleného se dívají s pohledem na „žili dlouho a šťastně a zemřeli v jeden den“. Nejprve bude žít dlouho a šťastně pro sebe, a pak už se může přemýšlet o muži.

Dokud se taková žena sama neodváží provdat a založit rodinu, bude téměř nemožné získat její srdce.

1 místo – Ryby

Zdroj: poshepky.com

První místo a zlatou medaili dostanou Ryby! Jedná se o velmi chladné znamení zvěrokruhu. Jsou ponořeny do sebe a nechtějí se o to podělit s ostatními. Může se vám zdát, že do svého světa nikoho nepustí, ale ve skutečnosti vše sledují.

Svést ženu narozenou pod záštitou ryb je téměř nemožné. Pokud si myslíte, že jste to vy, kdo se rozhodl ji svést, pak je to ona, kdo si vás už dávno vybral a skvěle s vámi manipuluje.

Tyto ženy milují hrát s muži, ale pokud chcete vyhrát, musíte se velmi snažit.

Share