Nechci ve stáří pečovat o svoji tchyni, kterou nemám ráda

Já jsem vdaná 17 let a celou tu dobu nenávidím svoji tchyni. Ona a já máme vzájemnou nepřízeň, ale jediný rozdíl je v tom, že k tomu mám důvody, ale ona ne. Prostě mě nenávidí a přesvědčuje moje děti a manžela, že jsem špatná.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nikdy jsem jí nedala důvod k nepřízni. Chápu, že se jí expřítelkyně mého manžela líbila více, ale je to jeho volba. Nejvíce mě naštvalo, že přišla na naši svatbu právě s touto dívkou. A to byl jen začátek. Potom začala říkat mému manželovi, že naše děti nejsou od něj. Dětem říkala, že jejich otec nechá rodinu a odejde za jinou ženou.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Za 17 let jsem z ní tolik trpěla, brečela, že můj nervový systém pro ni vytvořil imunitu. V posledních letech jsem ji začala ignorovat, nevěnovala jí žádnou pozornost. Ale i tehdy mě naštvala! Měla mrtvici, takže se o ni teď musíme postarat, protože ona sama není schopna udělat vůbec nic.

Žena/Zdroj: topfakty.com

Pečovat ale musím samozřejmě já! Ale já nechci! Dcera žije v její bytě se svým manželem a dvěma malými dětmi, ale ona se o ni odmítla starat prý, nestíhá. Žijí v jenom bytě, a čas určitě najde. Mám také děti, domácí práce a práci. Její vlastní dcera se odmítá starat ale já to musím udělat. Všichni mi říkají, že bych měla. Manžel je stejného názoru se svou sestrou. Ale já si to nemyslím, nedlužím této ženě nic.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Nabídla jsem jim dvě možnosti. Jednou z nich je prodat byt a tchyni předat do domovu důchodců, kde jí bude poskytnuta náležitá péče a dohled. Ale všichni to odmítli, protože sestra manžela očekává, že po smrti její matky půjde byt k ní.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Druhou možností je, že se o ni postarám jen za podmínky, že se byt bude po smrti můj. Ale i tehdy mě všichni řekli, že jsem drzá. Myslím, že oni sami jsou arogantní, tchyně tak mě nenáviděla a já nemám sebemenší touhu starat se o ni a nějakým způsobem komunikovat.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Všichni jsou proti mně, nechci zkazit můj vztah s manželem, ale nebudu se oddávat rozmarům jeho příbuzných. Žene, která mi posledních 18 let ničila život, nic nedlužím!

ČTĚTE TAKÉ: ŽENA ZACHRÁNILA NEMOCNÉHO KOCOURA A POSKYTLA MU POMOC: LÁSKA A PÉČE HO ZMĚNILI K NEPOZNÁNÍ

PSALI JSME: ŽENA BYLA PŘEKVAPENA, ŽE JI SYN NEPUSTIL DO POKOJE: AŽ O DESET LET POZDĚJI ODTUD VYŠLA SNACHA

Share