Návrhář tajně přidal jeden detail šatům nevěsty a to dojalo všechny k slzám: Co to bylo

Svatba Barbie Blanc měla být opravdu luxusní: celý tým pracoval na tom, aby vše šlo podle plánu. Dekorace sálu, místa pro hosty, pokrmy, načasování, rozesílání pozvánek. A samozřejmě se neobešlo bez kouzelných svatebních šatů.

Svatba / ilustrační foto/ Zdroj: life.24tv.ua

Zkouška šatu proběhla perfektně, šaty dokonale zdůrazňovaly krásu nevěsty. V svatební den, Barbie udělali perfektní make-up a účes. Byl čas se oblékat: dívka vytáhla šaty z pouzdra… a najednou uviděla malý detail. Nevěsta měla slzy na krajíčku. Návrhář přidal jeden malý detail a on se velmi dotkl nevěsty.

Šaty nevěsty / Zdroj: goodhouse.ru

Svatební den pro Barbie Blanc byl šťastný a smutný zároveň. Byl to šťastný den, ona byla obklopena blízkými lidmi, rodinou a přáteli. Ale něco zastínilo tento krásný den. Otec Barbie zemřel, aniž by se dožil svatby své dcery.

Překvapení pro nevěstu / Zdroj: YouTube

Ale díky návrháři Ryanu Patrosovi, který šaty pro Barbie vyrobil, s ní bude otec i v tento den, i když neviditelně. Na korzetu šatů byl zevnitř na levé straně, blíže k srdci, vyšitý nápis: „Next to you, Ronald.“ (Jsem vedle tebe, Ronald).

Překvapení pro nevěstu / Zdroj: YouTube

Tato slova naplnila Barbieino srdce hořkou něhou a její oči se naplnili slzami. Všichni, kdo byli přítomni, všichni, kdo pochopili, co pro ni tato slova znamenají, také plakali.

PSALI JSME: LÉKAŘ 12 HODIN DENNĚ LÉČÍ TY, KTEŘÍ NEMOHOU ZAPLATIT

PŘIPOMÍNÁME: NA MÉ KUCHYŇSKÉ LINCE NIKDY NENÍ MASTNOTA A ŠPÍNA: JAK SNADNO A RYCHLE JE VYČISTIT

Share