Natálie Grossová se nakazila koronavirem: „Mám ještě horší průběh, než jsem měla poprvé“

Před časem zpěvačka Natálie Grossová odletěla do Dubaje na dovolenou. Nedávno se vrátila do Česka, nicméně tento návrat nebyl tak příjemný, jak by si přála. Nakazila se koronavirem. Píše o tom portál Super.cz.

Natálie Grossová / Zdroj: youtube.com

Zpěvačka nechápe, kde se mohla nakazit. Alespoň když byla v Dubaji, necítila žádné příznaky, ale pocítila je už v Praze.

Podle svých slov se cítí špatně, má problémy s dýcháním a kvůli tomu je nucena neustále používat dýchátko proti astmatu.

Natálie Grossová / Zdroj: youtube.com

Má dokončené očkování proti koronaviru, tedy dvě dávky. Kromě toho vříjnu 2020 covid prodělala. Problémem je ale to, že je těžkým astmatikem.

„Mám ještě horší průběh, než jsem měla poprvé, dýchání je něco strašného, sedlo mi to na průdušky, mám ucpané dutiny,“ řekla pro Super.cz Natálie Grossová.

Natálie Grossová / Zdroj: youtube.com

Nyní je zpěvačka v izolaci. Kvůli této situaci jsou její matka Šárka Grossová a sestra Denisa nuceny do karantény. Necítí žádné příznaky a brzy půjdou na PCR test.

PSALI JSME: SIMONA KRAINOVÁ PROZRADILA, JAKÝ BY MĚL BÝT ŠATNÍK U ŽEN PO ČTYŘICÍTCE

PŘIPOMÍNÁME: KARLOS VÉMOLA OZNÁMIL ROZCHOD S PARTNERKOU LELOU: „JÁ NIKDY NEPERU ŠPINAVÉ PRÁDLO NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH, ALE DNESKA BOHUŽEL NEMŮŽU JINAK“

Share