„Myslím, že lidé zbytečně hledají negativní věci“: těhotná Michaela Nosková vyvrátila spekulace o krizi vztahu se snoubencem

Zpěvačka Michaela Nosková se brzy stane podruhé maminkou. Šušká se však, že má určité problémy ve vztahu. Mluvilo se, že možná její snoubenec nebude u porodu. Píše o tom portál Aha!

Už delší dobu se objevují drby, že Michaela Nosková a její partner Jindřich Čanda mají ve vztahu problémy. Možná situace opravdu nebyla jednoduchá, že se její snoubenec rozhodl na konci roku odletět do Afriky.

Pro server TN.cz uvedl, že tuto informaci nemůže popřít, ale na druhou stranu neviděl důvod, proč by o tom mluvil detailně a veřejně.

Jindřich Čanda je a fitness trenérem a také pracuje ve společnosti, která učí lidi například sebeobraně. Kromě toho se agentura zabývá výcvikem střelby a otázkamibezpečnosti lidí.

Zpěvačka ale tvrdí, že nemají vážné problémy ve vztahu, že je v naprostém pořádku. Podle ní její partner s ní tráví opravdu hodně času. „Myslím, že lidé zbytečně hledají negativní věci tam, kde nejsou,“ uvedla Michaela Nosková.

Prozradila, že Jindřich takovou nabídku dostal a přiznala, že se jí rozhodně nelíbila představa, že svého partnera 3 týdny neuvidí a že s ním v tuto dobu nebude moci komunikovat.

Řekla také, že podobné nabídky dostávali už v minulosti. Proto se nedivila, když Jindřich dostal další takovou nabídku. Zpěvačka vysvětlila, že tentokrát o tom vážně uvažovali a důvodem byla finanční situace.

PSALI JSME: TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ NEDOKÁZALA UTAJIT NOVÉHO PARTNERA: ITALSKÝ PODNIKATEL BUDE ZA NÍ JEZDIT I DO ČESKA

PŘIPOMÍNÁME: „DOUFÁM, ŽE JE TO KONEČNĚ TA PRAVÁ“: HONZA DĚDEK PROMLUVIL O NOVÉ LÁSCE

Share