Myšlenky 50letého svobodného muže. Rozvedený a šťastný

Rozvod byl nejlepší dárek od mé bývalé za všechny roky společného života. Žijeme spolu 18 let, ale nic nelituji. Teď mám syna a dceru. Je mi 51 let, byl jsem jednou ženatý a už nechci.

Nemohu říct, že náš společný život byl noční můrou. První roky byly šťastné, a pak vztah k ničemu. Pravděpodobně jsme byli navzájem unavení. V posledních letech začaly hádky a nadávky.

Ruce/Zdroj: dushevno.net

Za poslední rok jsem v životě přehodnotil mnoho věcí. Přestal jsem být manželem, ale zůstávám otcem svých dětí. Táta by měl být s dětmi, ale pro to není nutné žít s matkou. Nyní chápu, že jsem se rozvedl, abych byl šťastný.

Největší hodnotou člověka je svoboda. Někteří tomu nerozumí, jiní to neoceňují.

50 let je věk, kdy si zvláště ceníte času. Jedná se o nenapravitelný lidský zdroj, který se každým dnem zmenšuje.

Nechci vyjednávat týden s manželkou o víkendech na rybaření s přáteli. Hledejte kompromisy ohledně volného času. Už nemám komu říkat: proč jsem přišel pozdě, s kým jsem byl a co jsem dělal.

Moje manželka ze mě jako vysavač vysávala všechny zdroje, včetně peněz. Ženy jsou tak uspořádané, že jim neustále něco chybí.  Prakticky jsem na sebe neutratil peníze, teď si to můžu dovolit.

Muž/Zdroj: youtube.com

Nakonec jsem začal přemýšlel o zdraví. Chodím sportovat: ráno běhám a večer thajský box nebo posilování. Během jednoho roku ztratil kila navíc a začal vypadat mladší než můj věk.

Je ironií, že teď trávím více času s dětmi. Už jsou dospělí a chápou, že je jejich otec neopustil. Pomáhám a budu pomáhat, jak můžu.

Starám se o sebe a ženy mě stále mají rádi. Je to úžasný pocit, který dává motivaci k novým úspěchům.

PSALI JSME: ROZVEDENÝ MUŽ OTEVŘENĚ PROZRADIL, CO PODLE NĚJ NIČÍ LÁSKU

PŘIPOMÍNÁME: „JAKÉ PŘEKVAPENÍ“ : 57LETÝ ROZVEDENÝ MUŽ ZJISTIL, ŽE MÁ 25 DĚTÍ A ROZHODL SE POTKAT VŠECHNY

Share