„Muž opustil manželku, když zjistil, že porodila trojčata“: Setkali se po 5 letech

Podobný příběh se může stát kdekoli a komukoli.

Narození trojčat

Ekaterina žila v malém okresním městě se svým manželem. Rodina neměla moc peněz, a když žena zjistila, že čeká dítě, nešla na ultrazvukové vyšetření. Ekaterina se cítila dobře, jen její břicho rostlo velmi rychle. A předčasně v 7. měsíci porodila tři dcery.

Když se Ekaterina o tom dozvěděla, byla velmi šťastná, což se o jejím manželovi nedalo říct. Muž, když se dozvěděl o narození trojčat, se stal smutným. A v den, kdy Michail přivezl manželku a dcery z porodnice, šel do obchodu pro plenky, ale už se nevrátil domů.

Zdroj: fb.ru

Ekaterina po dlouhou dobu nemohla uvěřit, že její manžel ji opustil a pokoušel se mu zavolat. Ale Michail neodpovídal…

Život bez manžela

5 let pro Ekaterinu rychle prošlo. Nejprve se musela postarat o tři děti. Pomoc poskytovaly matka a sestra, která měla tříleté dítě. Po šesti měsících žena získala práci.

Nyní se zabývala domovem, dětmi, prací, ale díky své matce se vypořádala se vším. Dokonce i udělala kariéru ve společnosti. Proto se rozhodla přestěhovat do hlavního města, kde se nachází sídlo firmy. Byla to šance změnit svůj život a životy dcer.

Zdroj: fb.ru

Neočekávané setkání

V hlavním městě si společnost pronajala byt pro Ekaterinu. Žena měla dobrou funkce. Její máma se stále starala o děti. Všechno bylo v pořadku.

Jednou šla Ekaterina na pracovní schůzku a uviděla Michaila. Muž byl ohromen: před ním stála krásná, dobře oblečená a sebevědomá žena. Nebyla vůbec jako ta Ekaterina, kterou opustil před pěti lety. Ještě více šokující bylo, že se účastnili jednání spolu: ona jako projektová manažerka, on jako asistent zástupce společnosti.

Zdroj: fb.ru

Pokus o vrácení všeho

A za dva dni po tomto setkání Michail padl na kolena před Ekaterinou, požádal ji o odpuštění a řekl, že se tehdy vylekal.

Žena poslouchala a pak řekla: „Klečíš dvě minuty, a já jsem tak se ponižovala před šéfem dva roky, když jsem žádala o volný den, protože děti byly nemocné. Pracovala jsem den a noc, abych nakrmila své dcery, a ty ses jen vylekal. Nemáš místo v mém životě. A děti vyrostou a sami se rozhodnou, zda by s tebou chtějí potkat se“.

Když to Ekaterina řekla, otočila se a odešla. Hrdá, štíhlá, nezávislá. A teprve teď si Michail uvědomil, že prohrál. Ale není možné vracet čas zpět!

Share