Manžel vyfotil novorozenou dceru a manželku: On však ani netušil že po pouhých osmi hodinách jeho žena dá částečku sebe 50 lidem

Poté, co před sedmi lety podstoupila transplantaci srdce, se Meghan stala matkou krásné holčičky. Manžel na radosti vyfotil ženu s dítětem a podepsal, že srdce manželky i přes porod funguje dobře. Ani ho nenapadlo, že po nějakých osmi hodinách vše se změní…

Zdroj: facebook.com

Jako patnáctiletá dívka onemocněla Meghan Moss Johnsonová kvůli virové infekci myokarditidou, při níž se zanítil srdeční sval.

Pro její štěstí před sedmi lety podstoupila transplantaci dárcovského srdce a její nový život začal.

Zdroj: facebook.com

„Jsem nekonečně vděčná za tento dar osudu,“ napsala žena na svou stránku na sociálních sítích.

Rok po operaci se provdala za hudebníka Nathana Johnson.

Před rokem se manželé dozvěděli o těhotenství a lékaři mluvili o velké šanci zůstat v dobrém zdravotním stavu po porodu, i když existovalo riziko kvůli dárcovskému srdci.

Zdroj: facebook.com

Nakonec se třicetiletá žena v červnu narodila dceru Ailee.

Manžel sdílel tuto radostnou událost na sociálních sítích tím, že zveřejnil fotografii manželky s dcerou a podepsal ji:

Zdroj: youtube.com

Všechno nejlepší, Ellie Kate Johnson. Meghan to zvládla dobře a cítí se skvěle. Srdce nezklamalo a holčička se narodila rychle a bez komplikací. Jsem nejšťastnější muž na světě!

Ale štěstí bylo příliš krátké. Náhle u ženy začaly komplikace a 8 hodin poté, co dítě přišlo na svět, její matka navždy zavřela oči.

I když lékaři nejsou schopni říct, co přesně se stalo příčinou zastavení srdce, ale podle American Heart Association:

„U žen, které podstoupili transplantaci srdce, nejsou vyloučeny vedlejší účinky a komplikace v důsledku těhotenství“.

Narození Ellie se samozřejmě stalo pozoruhodnou událostí a Nathanovo srdce zahřálo radost z příchodu dcery na svět. Ale ztrátu milované manželky ho trochu zlomila.

Zdroj: facebook.com

Po smrti Meghan byla Nathanovi poskytnuta neuvěřitelná podpora od přátel a blízkých, kteří nejen podporovali jeho rozhovory, ale také pomáhali s dítětem, domem a dalšími záležitostmi, na které kvůli tragédii prostě neměl sílu.

Za pouhý den se na dárcovské stránce objevilo přes tři sta třicet tisíc dolarů. A za necelý půlrok částka dosáhla 425 556 dolarů.

Zdroj: youtube.com

Ještě za života Meghan začala podporovat dárcovství orgánů a dokonce řekla v rozhovoru:

„Dřív mě nenapadlo, jak důležité jsou dárcovské orgány, dokud jsem to necítila na sobě. To opravdu zachraňuje lidské životy. Dárcovské srdce mi zachránilo život. Je to jako znovuzrození!“

Žena za života podepsala dokumenty, aby v případě její smrti byly orgány použity k dárcovským účelům. Po incidentu se ukázalo, že se jí podařilo stát se dárcem orgánu pro padesát lidí.

A nyní statečnou ženu bude pamatovat nejen manžela s dcerou, ale také 50 lidí, jejichž životy byly zachráněny díky Megan.

Zdroj: facebook.com

PSALI JSME: KRÁSNÉ DĚTÍ RŮZNÝCH NÁRODNOSTÍ: ONY SI ZÍSKAJÍ VAŠE SRDCE

PŘIPOMÍNÁME: „BŮH CHCE, ABY NAŠE RODINA VYROSTLA O NĚCO VÍC“: 18 LETÁ DÍVKA ADOPTOVALA 13 DÍVEK Z UGANDY

Share