Sotva se mohla pohybovat: Malá čivava porodila rekordní počet štěňat

Neuvěřitelná událost se stala v jednom z amerických měst Kansas v posledních březnových dnech. Jeden muž přinesl do útulku „Unleashed Pet Rescue & Adoption“ těhotnou fenu plemene čivava a řekl, že nechtěl mít štěňata a neví, co s ní teď dělat.

Zdroj: dailystory.me

První reakce, která byla u pracovníků útulku, byl výkřik “ LOL!“. Tak vlastně fenku i nazvali – Lol.

A překvapeni bylo pochopitelně, protože fenka vypadal jako skutečna koule s maličkou hlavou a ocasem. Sotva se mohla pohybovat.

Zdroj: dailystory.me

Lidé si uvědomili, že LOL nosí velmi mnoho štěňat – ne méně než 8. Přitom ten den byl rekord v chovu čivavy 10 batolat za jeden porod.

Pět dní poté, co se Lol dostala do útulku, začala rodit. Porod absolvovala dobrovolnice s veterinárním vzděláním Rebecca Taylor. Ona a další zaměstnanci útulku byli šokováni, když se štěňat začaly objevovat jeden po druhém!

Zdroj: dailystory.me

Nakonec se jich narodilo 11! Jedná se o nový rekord a dobrovolníci útulku již požádali o Guinnessovu knihu rekordů, která se bude zabývat tímto případem během příštího týdne.

Zdroj: dailystory.me

Veterinář vyšetřil štěňata a řekl, že jsou všechny naprosto zdravé a velmi silné. Všichni již dostali různé přezdívky. V psím útulku budou děti vychovávány do 2 měsíců a poté distribuovány rodinám. Existuje již mnoho lidí, kteří chtějí mít takového domácího mazlíčka.

Zdroj: dailystory.me

A Lol si plánuje vzít Rebbecca, která se stala druhou matkou těchto úžasných štěňat.

Zdroj: dailystory.me

PSALI JSME: PSÍ ÚTULEK OBLÉKL STARŠÍ PSY JAKO STARŠÍ LIDI: NA FOTOGRAFII PSI PÓZUJÍ V KLOBOUCÍCH, BRÝLÍCH A PARUKÁCH

PŘIPOMÍNÁME: JAK STRAŠIDELNÝ PITBUL ZACHRÁNIL DÍTĚ A VYVRÁTIL STEREOTYPY O SVÉM PLEMENI

Share