“Lucka je mou velkou oporou”: Tomáš Plekanec otevřeně promluvil o vztahu s Lucii Šafářovou

38letý známý hokejista Tomáš Plekanec a jeho 33letá partnerka Lucie Šafářová se rozhodli v pořadu Život ve hvězdách otevřeně promluvit o svém vztahu a také o budoucích plánech.

Nejnáročnějším pro pár byl začátek vztahu, protože Plekanec v té době byl manželem známé zpěvačky Lucie Vondráčkové. Rozchod ale těžkým nebyl, a ve dnešní době partneři se cítí dobře a vychovávají svou malou dceru Leontýnku.

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová/Zdroj: instagram.com

Plekanec je jistý, že se svou partnerkou bude velmi dlouho, protože vzájemně v sobě našli spřízněné duše, a také pár už prožil velmi náročnou dobu. “Všechno vím, čím jsme si spolu v ten těžký čas prošli, to by každý vztah nezvládl. Lucka je mou velkou oporou,” prozradil hokejista.

Partneři jsou oba známé sportovci, ale podle slov Šafářové spolu nesportuji. Ve své rodině nemají žádné aktivity, které se týkají hokeje a tenisu. Lucie také uvedla, že nechci se svým partnerem dokonce i běhat, protože je velmi rychlý.

Tomáš Plekanec, Lucie Šafářová a jejích dcera/Zdroj: instagram.com

Plekanec doufá, že jeho dcerka nebude jako její tatínek a nebude chtít se stal profesionální hokejistkou. Tomáš doufá, že se stane tenistkou jako Šafářová.

Dokonce i jeho syny, které mu porodila zpěvačka Lucie Vondráčková asi hokej hrát nebudou. Podle slov Plekance, jeho dva syny sportuji, a dvakrát týdne hrají tenis a také chodí na nějakou gymnastiku.

Tomáš Plekanec, Lucie Šafářová a jejích dcera/Zdroj: instagram.com

Ve dnešní době ale pár další děti neplánuje. Podle slov Šafářové, jednoho dítěte jim ve dnešní době stačí. Lucie také dodala, že hokejista je úžasný tatínek a vždy ji pomáhá.

V roce 2020 pár se zasnoubil, a teď plánují svatbu. Partneři očekávají ukončení opatření, a také prozradili, že jejich svatba nebude tradiční. Podle jejich slov, bude trochu ve sportovním stylu.

Tomáš Plekanec a Lucie Šafářová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: HRA PROTI VSETÍNU: PROČ SE FANOUŠCI BOJI ZA JAROMÍRA JÁGRA

PŘIPOMINAME: «COVID TIME: HOKEJ, REKLAMY, DOMINIKA A HODNĚ HODNĚ JÍDLA»: JAROMÍR JÁGR ZVEŘEJNIL PŘÍSPĚVEK NA INSTAGRAMU A PŘESNĚ POPSAL SVÉ PRIORITY BĚHEM PANDEMIE

Share