Zpěvačka Leona Gyöngyösi se nakazila koronavirem a má těžký průběh: „Zatím se to nelepší, ale dělám vše pro to, aby to lepší bylo“

Už mnoho českých celebrit mělo v minulosti koronavirus, tentokrát onemocněla zpěvačka Leona Gyöngyösi. Řekla svým fanouškům, že to jsou pro ni určitě těžké chvíle v životě a žádá, aby lidé tuto nemoc nepodceňovali. Informuje o tom Blesk.cz.

Už pět dní leží zpěvačka kvůli koronaviru a podle svých slov má velmi těžký průběh. Uvedla to na svých sociálních sítích.

Předtím si ani nedokázala představit, že by se cítila tak špatně jako teď, když se nakazila covidem. Pro ni je to rozhodně velmi těžké období v životě.

„Zatím se to nelepší, ale dělám vše pro to, aby to lepší bylo, a zároveň si uvědomuji, že zdraví máme opravdu jen jedno, vše ostatní jde stranou,“ řekla Leona Gyöngyösi.

Rozhodla se to říct, aby trochu vysvětlila situaci, co se jí teď děje. Kvůli nemoci nyní téměř nekomunikuje s nikým a ani s kamarády.

Leona Gyöngyösi poprosila své fanoušky, aby se nezlobili, že nyní není aktivní, vysvětlila, že to nemůže dělat, teď její tělo bojuje s nemocí.

Neztrácí však optimismus, věří, že vše dopadne dobře. Chce se uzdravit, aby mohla znovu potěšit své fanoušky na pódiu.

Mnoho dalších českých celebrit také v minulosti prodělalo koronavirus. Naštěstí však většina z nich měla lehkou formu nemoci, takže to pro ně nemělo těžké následky.

PSALI JSME: PRINC WILLIAM A VÉVODKYNĚ KATE ZVEŘEJNILI NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH NOVOU FOTKU SVÉ ROZTOMILÉ DCERKY: VYPADÁ JAKO ANDÍLEK

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE KŘÍŽKOVÁ NAVŠTÍVILA SVÉHO MANŽELA VE VĚZENÍ V DEN VÝROČÍ SVATBY: „BYLA JSEM NA PRVNÍ NÁVŠTĚVĚ SVÉHO MUŽE“

Share