Stala se úplně jiným člověkem: když si žena v domácnosti nechala ostříhat na mikádo, manžel se nemohl na ní vynadívat

Eva je krásná žena, která nevypadá na svůj věk. Stylistka poznamenala, že její manžel, i když je starší jen na 7 let, ve srovnání s ní vypadá jako její dědeček.

Proměna pro Evu / Zdroj: aikaramba.ru

Manžel se snachou obvinili Evu, že si z oblečení téměř nic nekoupí a nosí vše, co od maminky dostala. Stylistce se podařilo najít na věšáku hrdinky retro oblečení, překvapivě, mnoho věcí je nyní dost moderní a mohou klidně se používat.

Manžel Evy / Zdroj: aikaramba.ru

Eva je žena v domácnosti a téměř nevychází z domu, předtím se ji manžel ještě snažil někam pozvat, ale teď se o to ani nepokouší.

Všechny nezávislé obrazy vybírala Eva společně s manželem. Teď uvidíme, co jim vyšlo.

První obraz jsou jednoduché a stručné červené šaty, které vypadají perfektně na Evě.

Proměna pro Evu / Zdroj: aikaramba.ru

Druhý obraz byl vybrán pro domov, ale přesto vesta není vhodná pro takové prostředí. Ale jako každodenní sada je velmi vhodná.

Třetí obraz je opět v podobě šatů růžového odstínu, které velmi sluší Evě. Poprvé po dlouhé době ona rozpustila své krásné a husté vlasy.

Nyní se podívejme co udělali stylisté. Podle očekávání se stylisté rozhodli udělat účes kratší, aby Eva neměla možnost znovu zavázat vlasy do culíku. Byl tlovelý sestřih mikádo a také vlasy obarvili v černou barvu. Takový účes a barva vlasů jí sluší mnohem víc než ocas.

Proměna pro Evu / Zdroj: aikaramba.ru

První obraz vyšel něžně a jasně. Šaty s květinovým potiskem vypadají neobvykle s tyrkysovou bundou a bílými botami. Tento obraz osvěžuje hrdinku.

Proměna pro Evu / Zdroj: aikaramba.ru

Ve druhé sadě Eva vypadá jako skutečná dáma. Toto oblečení úspěšně zdůraznilo její štíhlou postavu. Evě se toto oblečení líbilo a cítí se v něm pohodlně.

Proměna pro Evu / Zdroj: aikaramba.ru

Třetí obraz je vhodný pro výlet do divadla nebo restaurace. Šaty jsou zajímavé a znovu velmi slučí Evě.

Proměna pro Evu / Zdroj: aikaramba.ru

Všechny vybrané sady od stylistů vypadají báječně na hrdince. Je však pravda, že zvolený účes jí trochu stárne. Žena začala vypadat na svých 50 let.

PSALI JSME: STYLISTÉ POMOHLI 45LETÉ ŽENĚ VRÁTIT JEJÍ BÝVALOU KRÁSU: VÝSLEDEK BYL TAK OHROMUJÍCÍ, ŽE MANŽEL JI MÁLEM NEPOZNAL

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA PŘIŠLA KE STYLISTOVI A ZA NĚKOLIK MINUT UŽ LEŽELY JEJÍ VLASY NA PODLAZE: VÝSLEDEK JI ALE ZKLAMAL

Share