Když se tato holka narodila, rodiče už drželi pero nad papírem o opuštění dítěte: neodvážili se udělat tento krok a jak vypadá teď

Na první pohled vypadá tato rusovlasá dívka s bílou pletí v národních indických šatech jako obyčejná turistka. Většina obyvatel Bombaje, když ji uvidí, si myslí, že je z Velké Británie. Ve skutečnosti se však hrdinka našeho článku jmenuje Puja Ganatra.

Zdroj:findimindi.ru

Narodila se v Bombaji v obyčejné indické rodině a od dětství si zvykla na to, že všichni kolem ní jsou velmi překvapeni.

Zdroj:findimindi.ru

Vědci říkají, že v případě Puja nejde o nic zvláštního, i když se to také nedá nazvat obyčejným. Podle nich příčinou takové anomálii je genetika.

Zdroj:findimindi.ru

Bledé, zrzavé a zelenooké dítě bylo pro její rodiče skutečným šokem. Po jejím narození se otec a matka rozhodli nemít více dětí, protože věřili, že dívka s bílou pletí je definitivně nemocná, a na její léčbu budou potřebovat spoustu peněz.

Zdroj:findimindi.ru

Puja naštěstí měla pouze jedinou zvláštnost, a to svůj vzhled. Ve všech ostatních ohledech to bylo obyčejné dítě.
Výchova takového dítěte se pro indickou rodinu stala vážnou výzvou.

Zdroj:findimindi.ru

Když například pihy zakrývaly tvář tříletého dítěte, rodiče panikařili a šli k lékaři.

Zdroj:findimindi.ru

Otec, matka a další příbuzní dítěte tyto malé „skvrny“ upřímně považovali za projev vrozené vady nebo nějakého druhu kožního onemocnění!

Zdroj:findimindi.ru

Puja sama věří, že je po své matce, protože matka podle indických standardů má opravdu docela světlou kůži. Babička z matčiny strany dívky však zemřela dávno a nebude možné to u ní zjistit.

Zdroj:findimindi.ru

Přátelé rodiny se domnívají, že někde v rodině Ganatry se vkradl Angličan, protože v minulosti téměř celá století vlastnila indické země Velká Británie.

Zdroj:findimindi.ru

Holka během školních let to neměla příliš jednoduchý. Naštěstí nikdo jí přímo neobtěžoval, ale i přes to vrstevníci se neustále snažili „podivnou“ dívku vyděsit. Před tím, než se dívka dostala na vysokou školu Puja se raději držela stranou a neměla mnoho přátel.

Zdroj:findimindi.ru

Rajes a Imaxi, rodiče dívky, se samozřejmě všemožně snažili ukázat své dceři, že její vzhled není nějakou „odchylkou“.

Zdroj:findimindi.ru

Ale až po cestě do Ameriky a Evropy, kterou organizoval její otec a matka, se Ganatra přestala cítit člověk z jiné planety. Nyní jí tolik neubližují pohledy cizinců a jejich komentáře!

Zdroj:findimindi.ru

Puja si vzpomíná, jak v prvním ročníku univerzitní úředníci ji osobně požádali, aby nenosila trička bez rukávů. Zároveň se všichni ostatní studenti mohli nosit cokoliv.

Zdroj:findimindi.ru

Rektor své rozhodnutí odůvodnil tím, že v takových šatech se dívka silně nepodobá jiným studentům a přitahuje tím na sebe příliš mnoho pozornosti.

PSALI JSME: HÁDANKA: KDE SE SKRÝVÁ ŽENA NA OBRÁZKU

PŘIPOMÍNÁME: PŘED JEDENÁCTI LETY NAŠLA 52LETÁ OLGA V KŘOVÍ DÍTĚ A ROZHODLA SE HO NECHAT: JAK TEĎ ŽIJE RODINA

Share