“Když mi na začátku řekli, co mě čeká, byla jsem si jistá, že to nezvládnu”: Veronika Kašáková promluvila o nemoci svého syna, kterou mohou mít i další její potomky

Známá modelka Veronika Kašáková nedávno porodila svého prvního potomka. Její syn Matyáš má ale vážnou nemoc, která je zvaná fenylketonurie. Během níž má problém s přijímáním bílkovin, což známená, že přijímání běžného jídla je pro něj zakázané.

Veronika Kašáková se svým synem/Zdroj: instagram.com

Portálu Super promluvila, že na začátku tato nemoc jí zhroutila. “Když mi na začátku řekli, co mě čeká, byla jsem si jistá, že to nezvládnu,” prozradila modelka, která v dnešní době už pomalu krmí svého syna.

Veronika Kašáková se svým partnerem a synem/Zdroj: instagram.com

Lékaři jí ale řekli, že tato nemoc je dědičná, kvůli čemuž i další potomky modelky ji mohou mít. Kašáková ale je jistá, že kdyby i další její dítě mělo stejnou nemoc, tak by to zvládla.

Modelka ale by moc nechtěla, aby její syna hroutilo to, že její další dítě by nemělo žádnou nemoc. Veronika moc chce, aby její syn byl hlavně velice šťastný a žádné starosti by neměl, ale osud se rozhodl jinak.

Veronika Kašáková se svým synem/Zdroj: instagram.com

Mohlo by vás zajímat:Angelina Jolie podjęła kolejną decyzję w sprawie rozwodu. Chodzi o ważne miejsce dla Brada Pitta

PSALI JSME: “MOJE HOLČIČKA MÁ DNES DVACÁTÉ NAROZENINY”: KATEŘINA BROŽOVÁ UKÁZALA FANOUŠKŮM SVOU KRÁSNOU DCERU

PŘIPOMÍNÁME: TATO DÍVKA MÁ NEJDELŠÍ NOHY NA SVĚTĚ: JAK VYPADÁ A ŽIJE MODELKA, JEJÍŽ NOHY JSOU DLOUHÉ 134 CM

Share