“Jsem rád, že budeme mít konečně klid”: fanoušci začali kritizovat fotbalový klub Slavia kvůli videu, ve kterém propagují očkováni proti koronaviru

Zástupci fotbalového klubu Slavia na sociálních sítích zveřejnili video, ve kterém propagují očkováni proti koronaviru. Několik hráčů bylo na soutěži Euro, a po návratu ukázali, jak podstoupili druhou dávku vakcíny.

Tomáš Holeš/Zdroj: youtube.com

Ve videu se objevili Tomáš Holeš, Jan Bořil, a také Tomáš Součka, Vladimír Coufal a také Jakub Jankta. Velké množství fanoušků ale po propagaci začali hráče kritizovat. Video se objevilo na oficiálním Facebookovém účtu fotbalového klubu Slavia.

Ve videu Holeš řekl, že žádné negativní následky po očkováni neměl, a věří, že přesně vakcíny pomohou se zbavit koronaviru. “Jsem rád, že budeme mít konečně klid,” prozradil Tomáš.

Tomáš Holeš/Zdroj: youtube.com

Koronavirová pandemie byla pro všechny sportovci moc nepříjemná. Většina fotbalistů musela sedět doma, protože několik měsíců stadiony a hřiště byly zavřené.

Fanouškům se taková propagace vůbec nelíbila. “Hnusná propaganda,” napsal jeden z nich. Podle některých příznivců očkováni je ještě nebezpečnější než koronavirus, kvůli čemuž většina fanoušků fotbalovou propagaci vakcín nepodpořila.

PSALI JSME: OČKUJÍ VAKCÍNAMI KROMĚ PFIZERU: PROČ PRAKTICI SHÁNĚJÍ I CIZÍ KLIENTY NA OČKOVÁNÍ

PŘIPOMINAME: ODBORNÍCI RADÍ, JAK BY SE LIDÉ MĚLI K OČKOVÁNÍ PROTI KORONAVIRU PŘIPRAVOVAT: LÉKAŘI TAKÉ UVEDLI, CO JE ČEKÁ PO VAKCINACI

Share