Jiří Strach s manželkou požádali fanoušky o pomoc: prosí, aby lidé poslali pozdrav osamělé 99leté Miladě

Režisér herec Jiří Strach by chtěl připravit příjemné překvapení pro stařenku Miladu Badalovou z Hostivic. Za pár dní oslaví 99. narozeniny. Nemá však rodinné příslušníky, kteří by jí mohli pogratulovat. Píše o tom portál Aha!

Pracovníci sociálních služeb se o Miladu Badalovou dobře starají, navíc nepotřebuje materiální pomoc. Cítí se však osamělá. Režisér proto chce, aby měla důvod k radosti.

Jiří Strach / Zdroj: youtube.com

Jiří Strach s ženou Magdalenou tuto důchodkyni čas od času navštěvují. Milada 7. února oslaví 99. narozeniny, režisér s manželkou pro ni chtějí připravit příjemné překvapení.

Paní Milada zůstala sama, nemá příbuzné, kteří by ji mohli navštěvovat. Měla jednoho syna, ale ten už zemřel a neměl děti. Určitě by ji potěšilo, kdyby věděla, že na ni nezapomněli.

Jiří Strach / Zdroj: youtube.com

„Nás s Magdi napadlo, že zkusíme dát dohromady co možná největší počet lidí, který jí pošle narozeninovou pohlednici. Pomůžete nám?“ řekl Jiří Strach. Je přesvědčen, že se jí to bude líbit a bude se zase usmívat.

Tento nápad se líbil mnoha lidem a rozhodli se jí poslat pohlednice. Někteří uživatelé sociálních sítí by to rádi udělali, i když jsou nyní v zahraničí.

Jiří Strach / Zdroj: youtube.com

Například Renata chtěla poslat pohlednici on-line, protože je nyní na Novém Zélandu. „Tak zítřejší program v naší školce je jasný!“ napsala také Veronika.

Každý, kdo chce, může jí poslat pohlednici na adresu: Milada Badalová, Fara Hostivice, Husovo nám. 1, PSČ 253 01.

PSALI JSME: ANIČKA SLOVÁČKOVÁ UKÁZALA FOTKY VE SVATEBNÍCH ŠATECH: „TU SVATBU JSME MĚLI DOST NAPÍNAVOU“

PŘIPOMÍNÁME: “KRATŠÍ NEBO DELŠÍ”: SIMONA KRAINOVÁ UKÁZALA, DÍKY ČEMU OMLÁDLA O NĚKOLIK LET

Share