Jiří Krampol měl dostat cenu, ale skončil v nemocnici: herec prozradil, co se mu stalo

Jiří Krampol by letos měl dostat cenu Artes Mistr zábavního umění. Dokonce byl blízko, ale nemohl tam přijít. Důvodem bylo, že herec je v Nemocnici Na Františku. Prozradil, co se mu stalo, pro portál Blesk.cz.

Herec a bavič má od dětství astma, kvůli kterému má čas od času problémy s dýcháním. Navíc ještě před několika týdny měl problémy s nohou.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Podle jeho manažera Miloše Schmiedbergera Jiří Krampol bohužel občas zapomene, že je mu už 83 let. Dodal, že ten je nyní na uzavřeném oddělení, aby měl klid, aby se léčil.

Sám herec prostřednictvím telefonu prozradil, že měl problémy s dýcháním, ale už se to zlepšuje.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

„Léky na úporný kašel zabraly a také léčba nohy je úspěšná. Už se smím koupat,“ řekl Jiří Krampol pro Blesk.cz.

Bylo mu líto, že nemohl přijít na předávání cen. Dodal, že to navíc režíroval Steve Lichtag, s nímž hráli v komedii Holky z porcelánu.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Další umělci, kteří své ocenění získali, popřáli Jiřímu Krampolovi brzké uzdravení a aby je svými příběhy opět potěšil. Mezi nimi byli například zpěvačka Petra Černocká, režisér Zdeněk Troška nebo zpěvačka Petra Janů.

PSALI JSME: “MYSLÍM, ŽE SE NA NÁS DIVÁ A MÁ RADOST Z TÉTO NÁDHERNĚ AKCE”: CO POJMENOVALI PO LEGENDÁRNÍ HEREČCE HANĚ MACIUCHOVÉ

PŘIPOMÍNÁME: FLEGR VARUJE PŘED DALŠÍ VLNOU KORONAVIRU: KOHO PODLE BIOLOGA NEJVÍCE OHROZÍ A JAK TO ZVLÁDNE NAŠE ZDRAVOTNICTVÍ

Share