Jiří Krampol má za sebou operaci srdce: jeho kamarád prozradil, jaký byl důvod a jak se herec cítí

Herec a moderátor Jiří Krampol podstoupil začátkem tohoto týdne operaci srdce. Jeho kamarád a fotograf Miloš Schmiedberger řekl, že tato operace byla plánována již dlouho a naštěstí vše dopadlo dobře. Informuje o tom CNN Prima News.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

K chirurgickému zákroku došlo toto pondělí. Důvodem bylo, že lékaři museli hercovi nahradit kardiostimulátor. Nový kardiostimulátor je účinnější.

Naštěstí vše dobře dopadlo a nyníje v péči lékařů. Podle jeho kamaráda má herec a moderátor nyní dobrou náladu a znovu začíná vtipkovat.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

„Díky veliké a usilovné péči doktorů a sestřiček, jak on sám říká, utekl hrobníkovi z lopaty,“ řekl Miloš Schmiedberger.

Jiří Krampol byl lékařům a personálu nemocnice za jejich práci velmi vděčný. Myslel si, že už je konec, ale nestalo se a děkuje za to zdravotníkům.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Herec zatím neví, kde stráví Vánoce, o tom je ještě předčasné mluvit. Podle něj na to zatím nemohou odpovědět ani lékaři, ale doufá, že už bude doma.

Zprávy ze světa:Ben Affleck upřímně promluvil o své vážné nemoci a neúspěšném vztahu. Proč se rovedl s Jennifer Garner

PSALI JSME: „TO VYNAHRAZOVÁNÍ HO PŘIJDE DRAHO”: DÁDA PATRASOVÁ PROMLUVILA O NÁVRATU FELIXE SLOVÁČKA PO ROZCHODU S PŘÍTELKYNÍ GELEMOVOU

PŘIPOMÍNÁME: HANA MAŠLÍKOVÁ PROZRADILA, JAK TO MÁ S ROZVODEM: ŘEKLA, ŽE PO ROCE ZNOVU NĚKOHO MÁ

Share