Příběh ze života: Jednoho dne jsem se vrátila domů dříve. První věc, kterou jsem si všimla, byla dámská bunda někoho jiného na věšáku

Když jsme se s Martinem setkali, byla jsem neuvěřitelně šťastná! Byl to odvážný, silný a spolehlivý muž, s nímž jsem se cítila jako skutečná princezna. Vždy jsem snila o takovém muži, protože jsem dětství strávila bez otce. Moje matka neustále a tvrdě pracovala, byla vždy unavená, protože se mi snažila dát naprosto všechno.

Zdroj: poshepky.com

Žila jsem tak, protože moje matka nemohla otci odpustit, že ji podváděl. Nikdo se mě tehdy nezeptal, jestli s ním chci komunikovat nebo ne. A nikdy se se mnou nepokusil navázat ani malý kontakt. Tehdy jsem se rozhodla, že moje rodina bude radikálně odlišná. Nikdy nenechám své dítě vyrůst bez otce.

Martina jsem potkala, když jsem byla studentkou. Byl vysoký, majestátní a bohatý. Také jsem pro něj byla dobrá volba: štíhlá, krásná, chytrá… Martin mi okamžitě věnoval pozornost a o 2 roky později jsme se vzali.

Společně jsme si vydělali peníze na náš vlastní byt. Pracovali jsme velmi tvrdě, ale přesto se nám podařilo uskutečnit společný sen. Jakmile jsme dokončili opravy, zjistila jsem, že jsem těhotná.

Postupem času jsem začala přibírat na váze a měnit se, jak dítě ve mně rostlo. Pak jsem si všimla, že se na mě Martin nedíval tak, jak dřív. Jednoho dne jsem se vrátila z práce dříve, protože jsem se cítila špatně.

První věc, kterou jsem si všimla, byla dámská bunda a poblíž stály boty. Rozhodně nebyly moje. Nevěděla jsem, jak se chovat… Když mě viděl manžel, na jeho tváři bylo překvapení… Rozhodla jsem se předstírat, že jsem si nic nevšimla, a řekla jsem, že okamžitě jdu do sprchy, protože cítím se špatně.

Zdroj: youtube.com

Nikdy jsem tak neplakala. Když jsem si představila, že moje dítě bude žít tak, jak jsem kdysi žila bez otce, rozrušilo mě to ještě víc. Pak jsem se sama rozhodla, že si tuto rodinu nechám, alespoň do narození dítěte, a pak uvidíme.

Když jsem se osprchovala a šla do kuchyně, dámská bunda už nebyla na věšáku. Možná se mi to jenom zdálo?

Toho večera jsem prostě šla spát, a když jsem se probudila, muž s úsměvem na tváři mi přinesl čaj a dal mi svou kartu, abych mohla jít trochu si odpočinout. Nevím, co udělám dál, ale zatím to nechám tak.

Co byste udělali na mém místě?

PSALI JSME: „ŽENA TVRDĚ PRACOVALA, ABY SPLATILA ÚVĚR, KTERÝ SI VZALA JEJÍ TCHÝNĚ“: PAK SE UKÁZALO, ŽE MANŽEL MĚL TAJEMSTVÍ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA NABÍDLA MANŽELOVI, ABY TEN SE ŠEL PROJÍT, A ON SE VRÁTIL S POKLADEM: MUŽ TAK VYŘEŠIL 40 LET STARÉ TAJEMSTVÍ

Share