Jedna z nejočekávanějších muzikálových premiér letošního roku se konečně uskutečnila: Proč dcera Daniela Hůlky se rozplakala během jedné z scén

Daniel Hůlka už nějakou dobu po lockdownu hraje v divadle, ale nejvíc diváci očekávali premiéru muzikálu Robinson Crusoe, která se uskutečnila před pár dny. Daniel si v ní zahrál, a moc si to užil.

Daniel Hůlka/Zdroj: youtube.com

Portálu Super řekl, že je nadšený za sebe, protože dostal úžasnou roli, která mu podle diváků moc slušela. Na premiéru Robinsona Crusoe se všichni těšili, protože na ni čekali celých pět let.

Hůlka na premiéru vzal s sebou svou manželku, tchána a také svou roztomilou dcerku Rozárku. V jedné scéně ale zastřelili Miroslava Hraběte, který ztvárnil roli Pátka, kvůli čemuž malá Rozárka brečela.

Daniel Hůlka se svou dcerkou a manželkou/Zdroj: super.cz

Téměř všichni slyšeli pláč dcerky Daniela, ale ten byl i na jevišti klidný, protože věděl, že se o jeho dcerce postarají jeho manželka s také tchán. Fanoušci vždy říkají, že dcerka známého herce je jeho kopii, na což Hůlka odpovídá: “Je to prostě moje dcera. Je to moje štěstí.”

Daniel Hůlka/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: MONIKA BAGÁROVÁ ZNOVU ODPOVĚDĚLA NA VŠECHNY SPEKULACE FOTKOU SVÉ KRÁSNÉ RODINY: ZNÁMÁ ZPĚVAČKA PROMLUVILA, JAK SE V DNEŠNÍ DOBĚ CÍTÍ JEJÍ DCERKA

PŘIPOMÍNÁME: JAKÉ MĚLA JIŘINA JIRÁSKOVÁ POKLADY VE SVÉM DOMĚ: KOLIK VYDĚLALA DĚDIČKA ZNÁMÉ HEREČKY

Share