„Je to skutečná ironie osudu“: těhotná poprvé přišla na ultrazvuk, a nevěděla jak reagovat, když ultrazvuk ukázal trojčata

Beata Beniasová a její manžel Powell zoufale chtěli otěhotnět. Ale po sedmi letech neúspěšných pokusů začali ztrácet naději, že se to někdy stane. „Nikdy jsem si ani nemyslela, že bych mohla mít problémy s těhotenstvím,“ řekla 36letá Beata.

Ukázalo se, že žena má syndrom polycystických ovarií, což může komplikovat těhotenství. Kromě toho měla nadváhu, takže ji lékaři radili, aby zhubla. Ale i poté, co zhubla 35 kg, Beata stále nemohla otěhotnět.

Nakonec se pár rozhodl pro IVF. Beata byla velmi nadšená vyhlídkou, že se konečně stane matkou!

Zdroj: fatelines.net

Lékaři varovali pár, aby se zdrželi intimity po celou dobu IVF. Manželé se však rozhodli učinit výjimku k Beatovým narozeninám. Pak ještě nevěděli, že tato neposlušnost radikálně změní celý jejich život.

O něco později lékaři implantovali embrya a brzy Beata obdržela zprávu, kterou čekala sedm dlouhých let: je těhotná!

Když však pár přišel do nemocnice na ultrazvuk, čekalo ho velké překvapení. Beata a Powell doufali a modlili se, aby alespoň jedno z embryí přežilo. Bylo jim však sděleno překvapivé zprávy: očekávají trojčata!

Zdroj: fatelines.net

„Oba jsme byli šokovaní! Nedůvěřivě jsme se dívali na monitor. Nemohla jsem uvěřit, že tam jsou tři děti. Okamžitě jsem zavolala své matce a se slzami štěstí jí řekla dobrou zprávu,“ popsala Beata svou reakci.

Pak manželé měli ještě větší šok. Když lékaři začali prohlížet Beatu pečlivěji, uvědomili si, že přežilo pouze jedno z implantovaných embryí. Ale dvojčata byla počata přirozenou cestou.

„Je to skutečná ironie osudu: po dlouhých a neúspěšných pokusech, když jsme se nakonec rozhodli pro IVF, se nám podařilo přirozeně otěhotnět,“ řekla šťastná žena.

Přestože je tento jev zcela vzácný, není nic zvláštního. Lékaři říkají, že žena může otěhotnět přirozenou cestou, když prochází IVF. Implantované embryo může také přežít. To je tedy docela možné.

Zdroj: fatelines.net

Beata a Powell se okamžitě začali připravovat na dlouho očekávanou událost. Loni v prosinci porodila Beata ve 34. týdnu Amelii, Matildu a Borise. Všichni strávili týden v nemocnici a pak byli propuštěni domů.

Postarat se o tři děti není snadné, ale Beata a Powell jsou velmi šťastní. „Může to být obtížné, ale stojí to za to. Jsem velmi unavená, nespím v noci, ale když se podívám na tyto malé tváře, až srdce usedá,“ řekla máma.

Zdroj: fatelines.net

Co si myslíte o tomto neuvěřitelném příběhu?

PSALI JSME: JE MI VELMI LÍTO A STYDÍM SE ZA TO, ŽE JSEM VYCHOVALA TAKOVÉ DĚTI

PŘIPOMÍNÁME: JAK MILIONÁŘ POD MASKOU DOBROVOLNÍKA DAROVAL BYT MATCE 4 DĚTÍ

PSALI JSME: PÁR ADOPTOVAL 8MĚSÍČNÍ DVOJČATA: ALE PO NÁVŠTĚVĚ LÉKAŘE PŘINESLI DĚTI ZPĚT

PŘIPOMÍNÁME: ŽENĚ SE NEDAŘILO OTĚHOTNĚT A ROZHODLA SE, ŽE SI VEZME DÍTĚ ZE SIROTČINCE: POTÉ, CO SI ADOPTOVALA ČTYŘI DĚTI, DÍVKA ZJISTILA, ŽE JE TĚHOTNÁ ČTYŘMI DĚTMI

Share