Jsou si velmi podobní: Jak vypadá starší bratr Jana Krause Ivan

Jana Krause mnozí znají právě jako herce a moderátora. V Show Jana Krause mluví s mnoha známými lidmi. Tento pořad moderuje už více než deset let. Má ale také staršího bratra, který vypadá velmi podobně jako známý moderátor, ale jen o něco starší.

Kdysi v minulosti byl Jan Kraus moderátorem také velmi populárního pořadu, který se jmenoval Uvolněte se, prosím. Nyní je moderátorem Show Jana Krause na TV Prima.

Jan Kraus / Zdroj: youtube.com

Za svůj život také ztvárnil mnoho rolí ve filmech a také pracoval v rozhlase. Pravidelně vystupoval v pořadu Kraus a blondýna na stanici Frekvence 1.

Když v Česku vypukla epidemie koronaviru, fanoušci Show Jana Krause předpokládali, že natáčení pořadu může být zastaveno.

Jan Kraus / Zdroj: youtube.com

A skutečně se to stalo, ale naštěstí to netrvalo příliš dlouho. Pak se ke slavnému moderátorovi znovu začali vracet slavní hosté na jeho červený gauč.

Jan Kraus má také staršího bratra Ivana, který je spisovatelem, hercem a loutkohercem. Ivanovi je 82 let a v minulosti žil v exilu. Tehdy dostal trest odnětí svobody na jeden rok za to, že nedovolené překročil hranici.

Jan Kraus / Zdroj: youtube.com

Bratři se spolu několikrát objevili na veřejnosti. Společně se například zúčastňovali veřejných akcí, jako je křest knihy a podobně.

Ivan Kraus / Zdroj: Profimedia

Bratři jsou si velmi podobní. Mají velmi podobné tváře a navíc mají stejnou výšku. Při pohledu na Ivana Krause lze předpokládat, jak by mohl vypadat Jan Kraus, kdyby byl o 15 let starší.

PSALI JSME: „MĚLA JSEM NEJKRATŠÍ SVATEBNÍ ŠATY NA SVĚTĚ“: HEIDI JANKŮ UKÁZALA FANOUŠKŮM SVOU SVATBU, KTERÁ BYLA PŘED 29 LETY

PŘIPOMÍNÁME: HEREČKA MAHULENA BOČANOVÁ PŘEDVEDLA, JAKÉHO BORCE MÁ DOMA: URČITĚ JÍ HO BUDETE ZÁVIDĚT

Share