Lidé nevěří, že je to jeho dcera: Jak vypadá Belmondova nejmladší dcera 17letá Stella

Jean-Paul Belmondo je jedním z nejpopulárnějších francouzských herců 20. století, kterého znají v celém světě především díky filmu Muže z Ria. Dnes známý herec oslavuje své 88. narozeniny, a má obrovskou rodinu.

Jean Paul Belmondo/Zdroj: youtube.com

Podle portálu Extra, Belmondo měl několik manželek, které mu porodily 4 děti. Nejmladší z nich je 17letá dcera Stella Eva Angelina Belmondo, která se narodila, když Jean-Paulovi bylo až 70 let. Své děti Belmondo hrozně miluje, ale téměř všechny děti známého herce jsou dospěli a mají vlastní životy, kromě Stelly, se kterou herec se snaží trávit svůj veškerý čas.3

Stella Eva Angelina Belmondo/Zdroj: instagram.com

Stella je velmi krásnou slečnou, která od svých rodičů také zdědila i charisma. Má vlastní Instagramový účet, na kterém se denně snaží radovat fanoušky svými fotkami. Dívka se chlubí svým úžasným tělem, úsměvem a také svou krásou.

Stella Eva Angelina Belmondo/Zdroj: instagram.com

Pro známého herce poslední dceru porodila bývala manželka Natty Belmondo. Jejich vztah trval jenom 7 let, ale Natty ještě dlouhou dobu po rozvodu bydlela v době francouzské hvězdy. Slavné rodiči chtěli, aby dcerka měla po boku maminku a tatínka.

Velké množství fanoušků byla jistá, že Stella je vnučkou Jean-Paula, ale před lety herec otevřeně o ní promluvil na veřejnosti. Dnes Stella šťastně žije se svými rodiči a nikdo neví, jakou životní cestu si vybere.

Stella Eva Angelina Belmondo/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: JAK VYPADÁ V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ HEREČKA, KTERÁ SE PRO ROLI STALA OŠKLIVOU

PŘIPOMINAME: „KONEČNĚ BERANÍ POSILA V RODINĚ“: HEREČKA KRISTÝNA JANÁČKOVÁ PORODILA DRUHÉHO POTOMKA A PROZRADILA JMÉNO

Share