Jak teď vypadá 27letá dcera Toma Cruise a Nicole Kidman

Tom Cruise a Nicole Kidman se rozvedli ještě v roce 2001. O příčinách rozpadu jednoho z nejkrásnějších hvězdných párů se mnozí dodnes spekuluje.

Podle jedné verze, Cruz podvedl Kidman s Penelope Cruz, což vlastně bylo začátek konce. Na druhou stranu rozhodnutí Kidman o rozvodu bylo ovlivněno Tomovým zálibou v scientologii, která začala v těch vzdálených letech, a pak už přerostla v nějakou mánii.

Zdroj: kinopoisk.ru

V době rozvodu pár vychovával dvě děti. Pravdou je, že to nebyli jejich dětí, ale pěstouni. Kidman měla zdravotní problémy, které jí nedovolily porodit dítě.

Když se slavní manželé rozvedli, Connorovi bylo šest a Isabelle devět. Péče o děti pár dostal stejnou, ale Kidman odjela do Austrálie a Cruz zůstal v Kalifornii s dětmi.

Časem se Isabella a Connor stále častěji setkávali s hvězdnou matkou. Pak se Nicol provdala za Keitha Urbana a oni porodili vlastní děti. Nakonec se od ní pěstounské dětí stále více distancovali.

Kromě toho oba šli ve stopách slavného otce, ale ne v herectví, ale v scientologického proudu.

Connor i Isabella nyní vedou zcela neveřejný, uzavřený život a na veřejnosti se téměř neobjevují.

Ale před nějakou dobou však Dcera Cruze a Kidman, které je již 27 let, potěšila fanoušky nečekaným selfie. Před tím už několik let svou tvář neukázala, na sociální síti zveřejnila hlavně své kresby a fotografie krajin.

Zdroj: Instagram @bellakidmancruise

Jako by zapomněli, že Isabella není Cruzova biologická dcera, followeři začali mluvit o jejich podobnosti.

Snad něco společného v rysech obličeje opravdu je. Alespoň to, že dcera s otcem mají zřejmě víc společného než s maminkou — půvabnou štíhlou blondýnkou.

Mimochodem, i když svojí postavu na selfie Isabella neukázala, podle fotografií paparazzi před časem můžeme říci, že je daleko od ideálu. Mimochodem, na fotografii níže jde na oslavu narozenin Toma Cruise.

Zdroj: Legion Media

Možná kvůli své pěstounské matce-krásce, možná kvůli osobním přesvědčením, ale dívka zjevně nesleduje svůj vzhled. Nicméně, svému manželovi Maxu Parkerovi se líbí.

Zdroj: Legion Media

 

 

Share