Jak mít šťastné manželství: Monika Binias prozradila některé rady, které mohou přispět ke zlepšení vztahu

Monika Binias nedávno spustila nový projekt, a je to koučink. Mluví o hubnutí a radí s seberozvojem. Kromě toho řekla několik tipů, které by mohly pomoci vytvořit spokojené manželství. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

Před časem se Monika Binias provdala za mladého hokejistu Petra Biniase. Teď je šťastná a čas od času ukazuje události ze svého života na sociálních sítích. Podle ní univerzální recept na ideální manželství neexistuje, ale řekla některé tipy, které mohou být užitečné pro páry.

„Moje babička říkala, že muž se musí opravdu dobře najíst,“ řekla pro Život v Česku první radu pro ženy koučka Monika Binias.

Vysvětlila, že je sice jiná doba a mnoho žen nechce vařit, ale její dědeček říkal, že večeře je něco, na co se muž doma těší. Nejde jen o jídlo, ale také o domácí atmosféru a že večer si může muž popovídat se svou ženou.

Monika Binias / Zdroj: youtube.com

Kromě toho je třeba si uvědomit, že manžel, který dobře najedl, je šťastný manžel. Navíc vařit jídlo doma je levnější a může to být zdravější jídlo.

Druhou radou je, že dům musí být uklizen. V této situaci by žena neměla být líná, ale na druhou stranu by jí muž také musel občas pomáhat a měl by ji umět pochválit za práci, kterou odvedla.

Monika Binias / Zdroj: youtube.com

Dalším tipem je, že pro ženy a muže je důležité vypadat dobře. Lidé často chtějí vypadat hezky v práci, nebo někde na veřejnosti, ale doma pro to nechtějí nic dělat. Podle ní je to chyba.

„Kořením vztahu je sex,“ řekla poslední radu Monika Binias. Na začátku vztahu s intimitou je vše v pořádku, ale pak se situace mění. Takže říká, že někdy pár musí najít čas na sebe, dopřát si romantický večer, možná s vanou a něco podobného.

Monika Binias / Zdroj: youtube.com

Uvědomuje si, že pro některé lidi to může být problematické, protože mají malé děti. „Tím, že máme děti, manželství nekončí,“ dodala Monika Binias. Podle ní by bylo dobré, kdyby rodiče děti učili, že rodiče se jim věnují přes den a večer večer je čas pro ně samotné.

Zprávy ze světa: Smutné zprávy přichází z královské rodiny. Obavy o královnu Alžbětu II se zvětšují. Co se stalo

PSALI JSME: JAROMÍR JÁGR MÁ SVOU BANKOVKU: OSLAVENEC JI VYHODNOTIL A ŘEKL, CO PŘESNĚ SE MU LÍBÍ

PŘIPOMÍNÁME: JAK POLITICI OSLAVILI VALENTÝNA: BARTOŠ PODĚKOVAL MANŽELCE, BABIŠ NABÍZEL NÁPOJ Z PRŮHONIC A JUREČKA TO VZAL ORIGINÁLNĚ

Share