Holčička, která vypadá jako Barbie: Jak se proměnila za 10 let a co se s ní stalo

V dnešním článku se budeme bavit o Ira Brownové, které všichni říkali Barbie. Svou kariéru modelky dívka začala už ve dvouletém věku. Rodiče Ayry okamžitě viděli vzhled panenky své dcery a rozhodli se, že má dobrou šanci v modelingu.

Zdroj: pinterest.com

Zdroj: pinterest.com

Při pohledu na snímky Ayry modelový agent v ní okamžitě spatřila podobnost s panenkou Barbie. První fotografie s ní se proslavily po celém světě.

Zdroj: pinterest.com

Většina lidí nemohla uvěřit, že na fotografii je skutečná dívka, ale považovala to za běžnou fotomontáž. Někteří viděli na fotografii jen panenku. K dívce velmi často přistupovali zcela neznámí lidé, upřímně se divili jejímu neobvyklému vzhledu.

Zdroj: pinterest.com

Zdroj: pinterest.com

Nevíme, jak se k tomu chovala sama Ayra, protože o všem rozhodovali její rodiče. Nevěděla jaký to je být dítětem. Ale její popularita rostla rychlostí blesku.

Zdroj: pinterest.com

Zdroj: pinterest.com

Ale čím starší byla Ayra, tím více se měnil její vzhled. Agentury o ni ztratily zájem a její popularita šla do recese.

Některé agentury ji samozřejmě i nadále natáčely, ale fotografie už nevyvolaly dřívější dojem. V průběhu let se situace jen zhoršila. Ayře je dnes 11 let a vypadá jako normální dítě.

Na své stránce na sociální síti dívka nepublikuje své staré fotky, na kterých vypadá jako Barbie.

Zdroj: liveinternet.ru

Vytváří se dojem, že chce zapomenout na minulost a žít normální život teenagera. Její popularita trvala pouhých šest let, ale všichni si ji zapamatovali jako holčíčku-Barbie.

Zdroj: pinterest.com

Zdroj: pinterest.com

Share