Helena Vondráčková v kokpitu soukromého letadla: zpěvačka ukázala, jak létá na koncerty

Helena Vondráčková je stále velmi populární a má během naplánováno mnoho kulturních akcí, které na sebe často navazují. Zácpy na dálnici ale nemohou její plány ohrozit, protože s manželem Martinem Michalem cestuje soukromým letadlem. Nyní umělkyně prozradila, jak to probíhá a jak musela využit letecké zkušenosti svého osudového muže. Píše o tom web zivotvcesku.cz.

Helena Vondráčková a Martin Michal / Zdroj: zivotvcesku.cz

Už několik let Vondráčková na své koncerty létá a původně jí to nabídl manžel. Ten má totiž pilotní licenci a letadla jsou jeho velkou zálibou.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

„Letěli jsme před pár dny a let byl krásný, protože bylo úžasné počasí,“ uvedla zpěvačka z tím, že měla koncert v Českém Těšíně a následně ji manžel vysadil v Přerově.

Tam se Vondráčková zúčastnila tenisového turnaje a domluvila se Martinem Michalem, že ten ji vyzvedne letadlem, aby ušetřili čas a nemuseli jet autem.

Umělkyně dodala, že se jim vše povedlo a dokonce obsadila třetí místo ve své kategorii takže domů odváží pohár.

Martin Michal říká, že tímto způsobem manželka může mít i několik vystoupení za den. Lety si dle jeho slov užívají a hlavně, že nemusí nikde stát v kolonách na dálnici.

PSALI JSME: VERONIKA ŽILKOVÁ SE POCHLUBILA FOTKOU VEDLE JACHTY: PŘEDVEDLA SE V KRÁSNÝCH ŠATECH A POBAVILA VTIPNÝM NÁPISEM

PŘIPOMÍNÁME: „UŽ MÁM HLAS JAKO CHLAP“: JIŘINA BOHDALOVÁ PROHLÁSILA, ŽE ZA TO MŮŽOU DĚTI

Share