Helena Vondráčková si užila návrat do minulosti: Zpěvačka se vrátila o 40 let zpět v čase

Za měsíc oslaví legendární zpěvačka Helena Vondráčková 75. narozeniny. Už má naplánované koncerty v Česku a na Slovensku do konce roku. Mezi vystoupeními má ale stále čas, kdy může zavzpomínat na minulost. Nedávno se konalo slavnostní otevření Retro muzea Praha, přišla tam i Helena Vondráčková. Píše o tom portál Sedmička.cz.

V muzeu mohli návštěvníci vidět, jak vypadal život v Československu v 70. a 80. letech minulého století. Mladí lidé mohou uvidět, jak to bylo, no a starší lidé mají možnost si na to zavzpomínat.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

V muzeu je asi 12 tisíc exponátů. Některé exponáty jsou opravdu unikátní, protože byly zapůjčené od známých osobností.

Například herečka Veronika Žilková zapůjčila kočárek, ve kterém kdysi vozila svou starší dceru Agátu a zpěvák Matěj Rupert dal svůj oblíbený magnetofon.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Legendární popová zpěvačka Helena Vondráčková dala pořadatelům muzea oblíbené šaty.

Řekla, že v těch letech byla velmi aktivní, hodně vystupovala a měla mnoho koncertů i v zahraničí. Také ráda vzpomíná na Silvestry Vladimíra Menšíka.

Helena Vondráčková / Zdroj: instagram

Vzpomínky na tyto pořady jsou pro ni velmi příjemné. Podle ní jim tehdy v televizi šili šaty, které byly nádherné. Na výstavu dala své oblíbené šaty, které si kdysi koupila v zahraničí.

PSALI JSME: „BYL BY TU S NÁMI V POHODĚ I DÁL, KDYBY NEPŘIŠLO TOHLE“: SESTRA JOSEFA ABRHÁMA PROZRADILA, CO SE MU PŘED TÝDNEM STALO

PŘIPOMÍNÁME: ORNELLA KOKTOVÁ MUSELA ZAKROČIT: JAK CHCE ŘEŠIT PROBLÉMY NEJSTARŠÍHO SYNA QUENTINA S NADVÁHOU

Share