“Dva měsíce jsem strávil v horečkách”: Jak se cítí rybář Jakub Vágner po vážné nemoci

39letý známý cestovatel a rybář Jakub Vágner před několika měsíci přiletěl z Afriky, odkud přinesl již osmou malárii. Tehdy sdílel na Instagramu video z nemocnici. Před pár dní svým fanouškům sdílel, že prodělal malárii dvakrát za sebou.

Podle jehož slov poslední dva měsíce pro Jakuba byly velmi náročné, protože zažil velmi silné bolesti a také dlouho ležel v nemocnici. “Poprvé v životě jsem měl strach,” napsal rybář.

Jakub Vágner/Zdroj: instagram.com

Malárii Jakub přinesl z Konga, kde rybařil se svými kamarády. Podle jehož slov, potíže kvůli vážné nemoci pocítil jen po 2. týdnech po návratu do rodného Česka. Vágner sdílel, že jednou měl teplotu až 41 stupňů, a kvůli níž šel k zemi.

Kvůli potížím byl hospitalizovaný do pražské nemocnici na Bulovce, kde několik týdnu lékaři bojovali za jeho život. Jakub byl jistý, že má covid, ale po dvou testech lékaři zjistili, že má potíže kvůli zákeřné malárii.

Jakub Vágner/Zdroj: instagram.com

Podle jehož slov, před několika měsíci přivezl z Konga tropickou malárii ale její léčba zazdila druhou, kvůli které rybář i byl hospitalizovaný. Dva měsíce rybář se cítil moc špatně, protože byl denně unavený a večer měl silné horečky.

“Dva měsíce jsem strávil v brutálních horečkách , šel jsem o 10 kilo dolů,” řekl Jakub na facebooku, který se ve dnešní době cítí moc dobře, a už se připravuje na další rybářskou sezónu.

Jakub Vágner/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: OBLÍBENÝ ITALSKÝ ŠÉFKUCHAŘ EMANUELE RIDI JE V NEMOCNICI: «DĚLÁME VŠE PRO TO, ABY MU BYLO LÉPE»

PŘIPOMINAME: “JSEM SE ŠKRÁBALA, ALE ANI TAK NIC NEPOMÁHALO“: SLOVENSKÁ MODERÁTORKA ANETA PARIŠKOVÁ PROMLUVILA O SVÉ NEMOCI

Share