Dobrovolníci našli ženu bez domova a když ji odvezli ke stylistům, změnila se k nepoznání: jak dnes vypadá

Jasmine Turkson z Ghany byla bezdomovkyní s dvěma dětmi. Vzhledem k tomu, že žena žila na ulici, někdy neměla ani možnost se umýt, natož najít jídlo.

Všechno se však změnilo, když ji našli členové charitativní organizace De-Graft Johnson Foundation, kteří přišli do Afriky v roce 2020, aby pomohli místním obyvatelům.

Jasmine Turkson / Zdroj: medialeaks.ru

Dobrovolníci, kteří se dozvěděli příběh Jasmine, jí darovali částku, aby si mohla koupit nějaké bydlení. Poté, co Turkson dostala klíče od domu, tým dobrovolníků v něm udělal dobrou opravu, ale nebyly to všechny překvapení připravené pro maminku.

Jasmine Turkson a její synové / Zdroj: medialeaks.ru

Nadace také zaplatila za služby kadeřníků a stylistů, aby z ní udělali krásku. Turkson byla ostříhán, udělali jí krásný make-up a také trendový účes. Ženě navíc koupili oblečení a šperky.

Nyní se Jasmine může směle ucházet o hlavní roli ve filmu. Nebo místo na obálce módního časopisu.

Jasmine Turkson po proměně / Zdroj: medialeaks.ru

Sama Turkson je ráda, že se na ni štěstí usmálo. Šťastnou maminku ale nedělá nový zářivý vzhled, ale to, že její děti nebudou v noci mrznout a konečně budou moci jít do školy.

Jasmine také nainstalovala telefon, aby mohla mluvit s příbuznými, protože rodina ženy několik let nevěděla o jejím osudu.

Jasmine Turkson po proměně / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: DÍVKA SHODILA 35 KG, DÍKY ČEMUŽ JEJÍ TVÁŘ ZAČALA VYPADAT O 30 LET MLADŠÍ: JAK ONA VYPADÁ TEĎ

PŘIPOMÍNÁME: „NIKOHO SI BRÁT NEBUDEME,“ ŘEKLA ŽENA SVÝM DCERÁM: ALE PAK ONA UVIDĚLA JEDNO ZVÍŘE, A VŠE SE ZMĚNILO

Share