Dívka zhubla z 320 kg na 80 kg za 2 roky a stala se z ní kočka. Jak dnes vypadá

Christina Phillips rostla v rodině, kde se rodiče často hádali. Dívka se o tom obávala a jediným způsobem, jak se zbavit stresu, bylo jídlo.

Zdroj: meaww.com

Jedla nekontrolovatelně a velmi brzy už měla nadváhu a pak obezitu. Vadilo jí, že má nadváhu, ale dívka se nesnažila tento problém vyřešit.

Zdroj: fabiosa.ru

Christina se vdala za pečlivého muže, přestože stále seděla doma a nechtěla se ukazovat na veřejnosti. A obezita přivedla k tomu, že dívka se již nemohla normálně pohybovat a pečovat o sebe v každodenním životě.

Zdroj: woman.ru

Nakonec lékaři Christinu varovali, že její život je ve vážném nebezpečí. Koneckonců, pokud ve 22 letech pokračuje přibírat na váze, tak všechno může skončit velmi tragicky.

Zdroj: rus.jauns.lv

Proto se dívka nakonec rozhodla změnit svůj život a zúčastnila se populární televizní pořád, kde fitness trenéři a dietologové pomáhali lidem hubnout.

První věc, kterou museli udělat, bylo odstranit přebytečný tuk. Za tímto účelem Christina podstoupila operaci. Po rehabilitaci ji čekali dlouhé tréninky a změna stravovacího režimu. Jaký byl výsledek? Dívce se podařilo zhubnout z 320 kg na 80 kg: zhubla 240 kilo.

Zdroj: eightieskids.com

A teď se nestydí podívat se do zrcadla a jít ven, zapamatovala si hlavní podmínku pro udržení výsledku – systematický trénink a zdravá výživa.

Zdroj: lemurov.net

Proměnila se v krásku:

Zdroj: zen.yandex.ru

Zdroj: woman.ru

Zdroj: fabiosa.ru

Zdroj: fabiosa.ru

Share