Dívka ukázala příspěvek od matky přítele a seznam pravidel, které musí splňovat dívka syna: lide jí radí, aby běžela od něj. Co bylo v tom seznamu

Uživatelka sociální sítě TikTok s nicce hotgirlsareswifties 29. května nahrála na video, kde ukázala, jaké požadavky má matka jejího přítele. Ukázalo se, že žena má celý seznam pravidel, které musí splňovat dívka syna.

Divný seznam / Zdroj: medialeaks.ru

Matka muže zveřejnila příspěvek se seznamem požadavků na svém Instagramu, kde ho dívka vlastně uviděla. Obrázek s nadpisem „Seznam pravidel seznamování se s mým synem“ má pouze deset bodů, ale i tento počet stačil na to, aby dívka pochopila, co si myslí o ní jeho matka.

„Nesnáší mě,“ zpívá v písni ve videu.

První pravidlo se týká právě muže: podle matky chlap není bankomat. V následujících odstavcích matka píše více o tom, jak by měla vypadat a chovat se vyvolená syna.

Měla by se skromně oblékat, v korespondenci by měla být také skromná a chovat se jako dáma, protože chlap byl vychován jako gentleman. Také matka se domnívá, že dívka nemá právo pokoušet se změnit jejího syna.

Divný seznam / Zdroj: medialeaks.ru

Pokud dívka nebude následovat těmto pravidlům, pak žena udělá vše, aby se zbavila špatné partie pro svého synáčka. Jak matka upřesnila, ví, jak se vyhnout vězení. Zbývá jen hádat, co to vlastně znamená.

Uživatelé sítě, kteří se dívali na video, si uvědomili: teď je ten právy čas, aby utekla od potenciálních příbuzných.

Dej mu kopačky, to nestojí za to.

Holka, říkám ti, BĚŽ!

PSALI JSME: MUŽ ROZPLÁCNUL OBROVSKÉHO PAVOUKA PANTOFLEM A HNED TOHO LITOVAL: NA JEHO MÍSTĚ SE JICH OBJEVILO DVĚ STĚ

PŘIPOMÍNÁME: MARCELA HOLANOVÁ V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ OSLAVÍ SVÉ ŽIVOTNÍ JUBILEUM: ZNÁMÁ ZPĚVAČKA PROMLUVILA, JAK PŘIŠLA DO STYKU S PODVODNÍKY

Share