Dívka snila o dlouhých řasách, a obdržela jiný výsledek, než chtěla: Jak teď vypadají řasy dívky

Uživatelka TikToku pod přezdívkou kamrynwilloughby zveřejnil asi deset videí, které získaly více než 14 milionů zhlédnutí. Ve videu zveřejněném 28. února blogerka ukázala, jak si pomocí kosmetického přípravku nechala si narůst řasy.

Zpočátku vypadaly řasy takto:

Sérum pro růst řas / Zdroj: YouTube

Ale po použití séra na růst vlasů se situace změnila a vzhled kamrynwilloughby začal připomínat „pavouka“, jak řekla sama dívka.

Sérum pro růst řas / Zdroj: YouTube

Celé video z „proměny“ si můžete prohlédnout níže.

Po sledování obsahu si komentátoři položili stejnou otázku: kde získat takový zázračný nástroj.

Ve stejný den vydala blogerka produkt umístěním odkazu na obchod ve svém vlastním profilu (odkaz bohužel nefunguje pro uživatele z Evropy), ale ukázalo se, že náklady na sérum Lash Boost pro řasy od společnosti Rodan+Fields. Sérum však je dost drahý, a to 155 dolarů.

@kamrynwilloughby

Reply to @abbyy_roze

♬ original sound – kam willoughby

Byli lidé, kteří ujistili: kosmetický přípravek kamrynwilloughby obsahuje škodlivou složku formaldehydu. V kosmetice je tato konzervační látka skutečně vysoce toxická a může způsobit podráždění pokožky. Kromě toho některé jiné brogery prováděli vlastní experimenty a stěžovali si na vedlejší účinky séra.

PSALI JSME: MUŽ SI VZAL ZA MANŽELKU CIZINKU A USPOŘÁDAL SKUTEČNÉ SHOW NA TIKTOKU: TEĎ MILIONY LIDI SLEDUJÍ, JAK PÁR BUDUJE SVOU LÁSKU

PŘIPOMÍNÁME: RODINNÉ ZÁLEŽITOSTI: 50LETÁ ŽENA SE ROZHODLA, ŽE ODNOSÍ A PORODÍ DÍTĚ SVÉMU SYNOVI

Share