Dívka našla na ulici hubené a špinavé kotě a vzala ho domů: ale nedokázala si ani představit, jaké vyroste

Dívka našla na ulici malé kotě – hubené a pokryté bahnem. Vzala ho k sobě domů, ale nedokázala si ani představit, jak nakonec vyroste.

Tento úžasný příběh na fóru o mazlíčcích sdílela dívka, která zachránila malé koťátko před pouličním životem. Našla ho na silnici v kaluži. Projít kolem znamenalo nechat nevinné zvíře zemřít. Kolemjdoucí tedy vzala kotě a vzala ho domů.

kotě/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Doma dívka spolu se svým přítelem umyla kotě a poté ho zabalila do měkké a teplé deky. Byla to dívka, třásla se a dlouho se nemohla zahřát. Teprve po 45 minutách Nimbus, jak se později jmenovalo kotě, usnulo v dlani mladého muže.

Nimbus byla velmi hubená kočka. Pár, který ji ukrýval, nečekal, že pouliční kotě bude něco zvláštního. Prostě se zamilovali a přijali Nimbus za to, jaká je. Všechno, co v té době znepokojovalo lidi, byla její pohoda. Opravdu chtěli, aby se co nejdříve začala zotavovat.

kotě/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Pár už měl v domě domácí mazlíčky: dva psy a dvě kočky. Mladí lidé měli zvířata velmi rádi, ale nebyli si jisti, zda dokážou zvládnout údržbu jiného mazlíčka.

Zatímco Nimbus ještě nebyla úplně posílená, byla dočasně umístěna v místnosti oddělené od zbytku zvířat. Během krátké doby, kdy byla malá kočka v domě jejích dočasných majitelů, si dokázala získat jejich srdce.

kotě/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Bylo to opravdu velmi milé a láskyplné koťátko. Po nějaké době se mladý muž rozhodl představit Nimbus dalším kočkám a psům.

Zpočátku se malá kočička bála, ale snažila se to neukazovat. Zvedla se, načechrala ocas a důležitě kráčela před psy. Jak se ale ukázalo, velcí psi se Nimbusu mnohem více báli. Statečná malá kočka okamžitě ukázala, kdo tady vládne.

kotě a pes/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Od té chvíle si pár uvědomil, že Nimbus nemohou nikde dát. Stala se součástí této velké a přátelské rodiny.

kočka/Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Nimbus vyrostla a stala se skutečnou krásou! Dívka nemohla ani pomyslet, jakou krásnou kočku našla, protože když právě vzala koťátko domů, vypadala jako ošklivé káčátko a nyní je to skutečná bílá labuť.

PSALI JSME: NOVOROZENÉ KOTĚ NALEZLI V KANALIZACI: ŽALOSTNĚ MŇOUKAL A NA JEHO ZÁCHRANU MĚLI JEN PÁR MINUT

PŘIPOMÍNÁME: NAROZENÍ KOČIČÍHO ZÁZRAKU: KOTĚ SE NARODILO O 4 DNY POZDĚJI NEŽ VŠECHNY OSTATNÍ KOŤATA A TÍM ZACHRÁNILO SVOU MATKU

Share