Dívka si neholí tělo už 7 let: nikdo ji nezval na rande, však se našel muž, který přijal ji takovou, jaká je a požádal o ruku

Většina dívek se snaží odstranit chloupky z těla. Body-positive však mění jejich vnímání těla.

Zdroj:kenguru.plus

Dívka jménem Katrina Hendrix se rozhodla neholit si oblast bikin, nohy a podpaží. Od tohoto rozhodnutí uplynulo sedm let.

Zdroj:kenguru.plus

Matka dívky si nejprve myslela, že se její dcera jen bouří. Dokonce řekla, že Katrina začala vypadat nechutně a ošklivě.

Matka se snažila svou dceru přesvědčit, že je nutné se postarat o hladkou pokožka na její těle. Samotná Katrina však řekla, že se za chloupky na svém těle nestydí. Hendrix říká, že má ráda své tělo.

Zdroj:kenguru.plus

I když se však matka nakonec zvykla do body positive své dcery, všichni kolem ale kritizovali Katrinu a smáli se ji. Hendrix si často všímá jejích podivných pohledů, když má na sobě krátkou sukni a tričko.

Kluci se Katrině dlouho vyhýbali. Nikdo ji nezval na rande. S časem se však našel muž, který přijal Katrinu takovou, jaká je. Nedávno ji požádal o ruku.

Zdroj:kenguru.plus

Jednou se mladý pár rozhodl provést experiment. Manžel Katriny si oholil nohy, zatímco Hendrix je stále nechala neoholené. Ukázali fotky svých nohou různým lidem, většinou neznámým a zajímala je jejích reakce.

Zdroj:kenguru.plus

Ukázalo se, že oholené mužské nohy u respondentů vyvolaly stejnou nepřijatelnost jako i neoholené ženské.

Share