David Křížek nastoupil do vězení: Jak na to reagovala jeho manželka Lucie Křížková

Jachtař David Křížek před pár dny se vrátil z dovolené se svou manželkou Lucii Křížkovou, a už v pondělí nastoupil do vězení. Lucie přes Instastories sdílela fanouškům dojemný vzkaz o svém manželovi, který bude ve vězení celých 3,5 roků.

Lucie Křížková se svým manželem/Zdroj: instagram.com

“Začínáme s kapitolou ‘zatímco jsi tu nebyl’, a doufáme, že nebude v našem životě moc dlouhá,” sdílela Lucie, kterou odchod manžela dost trápí. Svou podporu Lucie vyjádřila na Instagramu písničkou Dívám se, dívám od známého zpěváka Petra Hapky a zpěvačky Lucie Bílé.

Lucie Křížková se svým manželem/Zdroj: instagram.com

O svém trestu David se dozvěděl před několika měsíci a od té doby byl spolu se svou manželkou. S níž strávil i dovolenou v Chorvatsku, a také oslavil své narozeniny, které byly dost smutné. Příští rok už oslaví své kulatiny, ale oslava proběhne ve vězení.

David se nebojí svého uvěznění, ale má největší obavy z toho, jak jeho odchod do vězení zvládne jeho manželka, syn a dcera. Podporuji ve dnešní době rodinu jachtaře i známé celebrity, ale žádným způsobem mu pomoct nemohou.

Lucie Křížková se svým manželem a dětmi/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: KDO JE NA TÉ FOTCE: ZNÁMÁ MODERÁTORKA, HEREČKA A MODELKA PROMLUVILA I O SVÉ DĚTSKÉ LÁSCE

PŘIPOMINAME: “DĚKUJEME PŘÁTELŮM, ŽE NÁS VYVEZLI”: LUCIE KŘÍŽKOVÁ STIHLA SE SVÝM ODSOUZENÝM MANŽELEM DAVIDEM KŘÍŽKEM DOVOLENOU U MOŘE

Share