Nejtěžší období v životě: známá herečka Dáda Patrasová promluvila, jak se cítila, když její dcera Anna zjistila, že má rakovinu

Známá herečka Dáda Patrasová je maminkou Anny Slováčkové, která loni měla nejnáročnější období svého života. Mladá zpěvačka a herečka bojovala s rakovinou, což bylo velmi náročné nejen pro ni, ale i pro její celou rodinu.

Anna Slováčková/Zdroj: youtube.com

Dáda v talkshow Na kafeečko promluvila, jak se cítila, kdy její dcera bojovala s rakovinou. Podle jejich slov, měla obrovský strach za svoji dceru, ale nesměla to žádným způsobem ukazovat.

Podle Dády, nejlepším lékem proti rakoviny je motivace a také podpora. Po zprávě, že Anna má rakovinu, celá rodina začala zjišťovat, kdo měl takovou vážnou nemoc, a také Anna díky rodině začala okamžitě léčit rakovinu.

Anna Slováčková/Zdroj: youtube.com

Dáda řekla, že musela boj s nemoci své dcery zvládat dobře, a ten zvládla. Dokonce promluvila, že moc jí pomohl i Bůh. Dádě před lety také šlo o život, protože měla klinickou smrt.

Dáda v talkshow řekla, že do poslední chvíli nevěděla, že má klinickou smrt. Podle jejich slov, šla do koupelny v šest hodin rána a tam skoro přestala dýchat. Zvládla ale zazvonit na sestřičku.

Dáda Patrasová/Zdroj: youtube.com

Přijela potom i doktorka, která Dádě pořad říkala: “Jsem s vámi, jsem s vámi.” Dáda řekla, že potom ale přišla tma, a jen si pamatuje, že jí projíždělo její celé dětství a většina jejího života.

Potom ale Dáda se probudila na JIP, když jí lékaři vkládali na rentgen. Těch rentgenu Dáda musela udělat spoustu, a pak všechno dopadlo dobře, a i do dnešní doby žádné problémy nemá.

Dáda Patrasová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: ZPĚVAČKA ADELE SE KONEČNĚ POCHLUBILA: ZVEŘEJNILA PRVNÍ SPOLEČNOU FOTKU S PARTNEREM

PŘIPOMÍNÁME: ŠÁRKA VAŇKOVÁ ZE SUPERSTAR SE ZMĚNILA K NEPOZNÁNÍ: ZPĚVAČKA SE POCHLUBILA SVÝM PARTNEREM

Share