Čtyřleté dítě řeklo tajemství svého otce ve školce. Učitelka okamžitě se rozhodla zavolat otci chlapce a mu pak zachránila život

Nancy Blair, 54 let, pracuje jako učitelka v mateřské škole v Iowě v USA. Tato milá a starostlivá žena miluje svou práci z celého srdce a snaží se, aby se její děti cítily šťastné.

Nancy si jednou všimla, že se čtyřletý Camden, dítě v její skupině, choval podivně. Žena se rozhodla s ním promluvit, aby zjistila, co se děje. V tu chvíli chlapec řekl pedagogovi to, co se děje. Žena pochopila, že je nutné jednat, a mělo by to být provedeno co nejdříve.

otec a syn/Zdroj: poradnytsya.info

Jak se ukázalo, Camdenův 34letý otec Darreld Peterson byl vážně nemocný. Učitelka si uvědomila, v jak vážným stavu je ten muž, a lekla se. Pak se rozhodla zavolat otci chlapce.

učitelka/Zdroj: poradnytsya.info

Darreld měl vážné problémy s ledvinami, fungovali pouze na 20 %. Během dialýzy vypadal muž tak vyčerpaný, že se chudák Camden vyděsil, když viděl svého otce.

Nancy chtěla udělat maximum, aby pomohla rodině dítěte. Pravděpodobně si budete myslet, že se nabídne, že se o chlapce postará nebo jim pomůže s úklidem domu a další denními starostmi. Ale Nancy byla rozhodnuta udělat mnohem víc.

Nabídla Darreldovi jednu ze svých ledvin.

Muž nemohl uvěřit svým uším, ale neexistovala záruka, že by mu Nancyina ledvina vyhovovala. A tady se stal další zázrak – žena se ukázala jako ideální dárce. Zbývalo už jen podepsat pár dokumentů.

„Byl jsem z toho opravdu nadšený. Tato příležitost mě potěšila! Pokud by moje ledvina nebyla vhodná k transplantaci, nevím, jak bych s touto myšlenkou žila, “vzpomíná žena.

Camdenův otec byl šokován a potěšen Nancyinou nečekanou nabídkou. Koneckonců, mohla mu zachránit život.

otec a syn/Zdroj: poradnytsya.info

„Je to neuvěřitelné. Mnoho lidí už roky čeká na transplantaci ledviny nebo jiného orgánu. Přál bych si, aby v našem světě bylo více lidí jako Nancy. Dala mi druhou šanci na život,“ řekl Darreld v rozhovoru.

Když se celá rodina Petersonových dozvěděla, že se Nancy bude moci stát dárkyní pro Darreda, rozhodla se ji překvapit. Najednou přišli do zahrady s obrovskou kyticí růží a poděkováními. Camden byl v sedmém nebi štěstím, když si uvědomil, že jeho otec nikam neodchází.

učitelka a muž/Zdroj: poradnytsya.info

Někdy se zdá, že svět se topí ve zlu. Ale ve skutečnosti je kolem mnoho dobrých lidí, kteří jsou připraveni podat pomocnou ruku. Chci věřit, že lidí jako Nancy bude stále více a více.

PSALI JSME: UČITELKA MUSELA ZAPLATIT OBROVSKOU POKUTU KVŮLI ZCHÁTRALÉMU RODINNÉMU DOMU: ALE JÍ ZACHRÁNILI SOUSEDÉ

PŘIPOMÍNÁME: 14LETÝ KLUK CHODIL DO ŠKOLY NABOSO KVŮLI VELIKOSTI JEHO NOHY: UČITELKA SE ROZHODLA MU POMOCI

Share