Chovatel bezmyšlenkovitě zkřížil jezevčíka a čivavu, а velmi toho litoval: Štěně, které se narodilo v důsledku, překvapilo i chovatele

Štěně, které se narodilo v důsledku nekontrolovaného chovu, překvapilo i chovatele. Při pohledu na něj si uvědomili, že je čas přestat to dělat. Neúspěšný plod nazývali prasetem.

Příběh vyprávěla Colbertova veterinární záchranná služba ve Westportu. Majitelé tohoto štěněte dostali od svých psů – jezevčíka a čivavy, spoustu štěňat. Zejména za pár let jejich psi rodili na zahradě asi 30 štěňat.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Když se štěně narodilo, všichni si nejprve mysleli, že je to prasátko, protože vůbec neměl srst, a jeho tvář opravdu vypadala jako u malého prasátka. Kromě zvláštního vzhledu bylo štěně celé nemocné – hluché, slepé na jedno oko a velmi nervózní. Když se právě narodil, vážil méně než 500 gramů a neustále kňučel – i ve spánku, a nic nemohlo ho uklidnit.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Nazývali neobvyklé štěně Prasátko – jako slavné prasátko z „Medvídek Pú“. Toto jméno vymyslela 57letá Melissa Shapiro, nová majitelka štěňátka. Žena ho nejprve vzala na přeexponování – aby se o něj postarala, a nakonec ho nechala navždy. Navzdory vývojovým vadám se štěně skutečně ukázalo jako velmi chytré. A ona se prostě zamilovala do zvláštního štěněte a chtěla ho nechat žít dobrý život, a ne bloudit po útulcích.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Melissa se urazí, když se jejímu mazlíčku někdo říká prase. Má však mnohem více fanoušků – Melissa často přijímá fanouškovské umění a dětské kresby zobrazující Prasátko.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Žena řekla, že se pejsek spřátelil s dalšími domácími mazlíčky, kteří žijí s Melissou. Je pravda, že slepota Prasátka je velmi nápadná – štěně nevidí hračky před sebou, a rozlišuje pouze předměty v dálce.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Nyní Melissa a Prasátko žijí v dokonalé harmonii. Majitelka ho dokonce bere s sebou na přednášky do školy, když mají téma zdravotního postižení. Na příkladu štěněte, které vypadá jako prase, ale je tak šťastné, žena ukazuje, že život je krásný, i přes nepřízeň osudu.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

PSALI JSME: PES ZE VŠECH SIL TÁHL SVOU PANÍ KE KANALIZAČNÍMU POKLOPU: TO, CO TAM ŽENA VIDĚLA, OHROMILO VŠECHNY

PŘIPOMÍNÁME: PSYCHOLOGICKÝ TEST VĚKU: VYBRANÝ PES ODHALÍ, KOLIK JE VÁM SKUTEČNĚ LET

Share