Česko přišlo o nekorunovanou královnu československého šansonu: svět opustila zpěvačka Hana Hegerová

Tento svět opustila skutečná legenda. Zemřela Hana Hegerová, česká a slovenská zpěvačka a herečka, také se jí říkalo nekorunovaná královna českého a slovenského šansonu. Bylo jí 89 let a poslední měsíc svého života strávila v Nemocnici na Homolce kvůli zlomenině krčku. Informoval o tom portál TN.cz.

Tuto informaci serveru TN.cz potvrdil i producent Tomáš Padevět. V posledních letech svého života měla zpěvačka určité zdravotní problémy, a proto se neobjevovala na veřejnosti.

Hana Hegerová / Zdroj: youtube.com

Haně Hegerové se nelíbilo, že byla nazývána královnou československého šansonu, věřila, že jsou zpěvačky, které zpívají lépe než ona.

Kvůli zdravotním problémům byla častou pacientkou v nemocnicích. A jedna z nemocnic, konkrétně Nemocnice na Homolce, se pro ni stala místem, kde zemřela.

Hana Hegerová / Zdroj: Profimedia

V posledních hodinách jejího života s ní byla i její rodina. Hospitalizovali ji kvůli zloměnině krčku. Tuto informaci sdělil producent Tomáš Padevět.

Hana Hegerová / Zdroj: youtube.com

Za svůj život nazpívala neuvěřitelné množství koncertů a spolupracovala také s mnoha známými osobnostmi. Zpěvačka byla oceněna medailí Za zásluhy III. stupně a také Řádem Tomáše Garrigua Masaryka I. třídy.

PSALI JSME: “UŽ SE MOC TĚŠÍM, ALE SE BUDU MOCT SMÁT TOU PRAVOU STRANOU”: ADAM MIŠÍK PROZRADIL, PROČ BYL HOSPITALIZOVÁN DO NEMOCNICI

PŘIPOMÍNÁME: UPŘÍMNÉ PŘIZNÁNÍ MONIKY BAGÁROVÉ O KOJENÍ NA VEŘEJNOSTI: „NESTYDÍM SE ZA TO A PŘI ZACHOVÁNÍ DECENTNOSTI TO URČITĚ JDE I NA VEŘEJNOSTI“

Share